Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Mennyi idő után látok majd változást?

Januártól számolom a kalóriákat (bár februárban 2 hétig nem figyeltem oda, de azóta is elszántan odafigyelek) . Másfél hete kezdtem csak sportolni a diéta mellé, de ezt tervezem folytatni, heti 5-6 alkalmat beiktatva. Mit gondoltok, május végére már látom majd a változást a tükörben?

(Karácsonykor egyébként 66 voltam, most 62, de ez egyelőre nem "látványos". Gondolom eddig a mozgás hiányzott)

21/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, diéta, mozgás, sport, változás, fogyás

márc. 13. 17:26  Privát üzenet  

A válaszok

Attól is függ mennyi kalóriát eszel. Mennyi a deficit.

Én 1200al az első hónapban 4,8at fogytam, másodikban 3at és nagyon látványos.

Nem tudom most hol tartok mert én csak elsején mérem magam, remélem most is meglesz a 3. 73al kezdtem, 65 vagyok. 58 a cél.

Ja és sportolok én is mellette.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 13. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aztán gratulálok :D Én eleinte 1200at ettem, de nem nagyon tudtam tartani, most 1300-1400 egy nap. És egy órát edzek naponta.

# 2/5Időpont márc. 13. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azta*

# 3/5Időpont márc. 13. 21:46 Privát üzenet

Attól függ mennyi a súlyfelesleg. Ha valakin van 50 kg plusz akkor 15 kg mínusz még nem lesz làtvànyos de 20 se igazàn.

Ha rajtad 10 kg plusz van összesen, akkor 8 màr èszrevehető.

Èn 15 évesen 100 kgról 82- re fogytam az adott tanév 2. felében középsuliban, szóval 18 kilót kb fél év alatt.

A kutya se vette észre . Aztàn jött a nyàriszünet, az idő alatt nem talàlkoztam egy osztàlytàrsammal se. A nyàr alatt tovàbbi 7 kg ment le, mire kezdődött a suli és mindenki olvadozott meg àmult hogy mennyit fogytam . Pedig a nagyobb része a szemük előtt történt. Ès akkor még 10kg hàtra is lett volna...

Nem mindegy mennyi a felesleg, és hogy kivel mennyit talàlkozol. Az ember magàn làtja utóljàra... Èn magamnak szoktam fehèrneműs képeket csinàlni és azokon 3 hónap utàn màr làtszik. Pedig sok a leadni valóm. Az spec nem érdekel hogy màsok mikor veszik észre.

Anno nem voltam kitartó. A környezeted sokkal később veszi észre, ha arra gondolsz.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 13. 23:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! Igen, magamon én se látom sose, de rokonok már megdicsértek, pedig csak 5 kilót fogytam. (Összesen kb 12kg feleslegem lehet.)

# 5/5Időpont márc. 16. 11:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem látok változást? (Többi lent)
16 éves vagyok,65 kiló, eddig már leadtam 10 kilót, viszont visszanéztem a régi képeimet és alig látok változást, mintha nem is fogytam volna. Ez miért van?
Hogyan tudnám leadni a maradék zsírt? Január óta úgymond fogyozom, de nem látok eddig sok változást, pedig rendesen étkezem és a sport is megvan.
Kb 2 hete kezdtem a paleo diétába de nem látok semmi eredményt. Mennyi idő múlva foglátszódni valami vagy esetleg tapasztalni változást?
Mennyi idő után látok majd változást?
2 kg fogyas utan semmit nem erzek magamon es semmi valtozast nem latok, ez normalis?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!