Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő után látok majd...

Mennyi idő után látok majd változást?

Figyelt kérdés

Januártól számolom a kalóriákat (bár februárban 2 hétig nem figyeltem oda, de azóta is elszántan odafigyelek) . Másfél hete kezdtem csak sportolni a diéta mellé, de ezt tervezem folytatni, heti 5-6 alkalmat beiktatva. Mit gondoltok, május végére már látom majd a változást a tükörben?

(Karácsonykor egyébként 66 voltam, most 62, de ez egyelőre nem "látványos". Gondolom eddig a mozgás hiányzott)

21/L



2019. márc. 13. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyi kalóriát eszel. Mennyi a deficit.

Én 1200al az első hónapban 4,8at fogytam, másodikban 3at és nagyon látványos.

Nem tudom most hol tartok mert én csak elsején mérem magam, remélem most is meglesz a 3. 73al kezdtem, 65 vagyok. 58 a cél.

Ja és sportolok én is mellette.

2019. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aztán gratulálok :D Én eleinte 1200at ettem, de nem nagyon tudtam tartani, most 1300-1400 egy nap. És egy órát edzek naponta.
2019. márc. 13. 21:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Azta*
2019. márc. 13. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a súlyfelesleg. Ha valakin van 50 kg plusz akkor 15 kg mínusz még nem lesz làtvànyos de 20 se igazàn.

Ha rajtad 10 kg plusz van összesen, akkor 8 màr èszrevehető.

Èn 15 évesen 100 kgról 82- re fogytam az adott tanév 2. felében középsuliban, szóval 18 kilót kb fél év alatt.

A kutya se vette észre . Aztàn jött a nyàriszünet, az idő alatt nem talàlkoztam egy osztàlytàrsammal se. A nyàr alatt tovàbbi 7 kg ment le, mire kezdődött a suli és mindenki olvadozott meg àmult hogy mennyit fogytam . Pedig a nagyobb része a szemük előtt történt. Ès akkor még 10kg hàtra is lett volna...

Nem mindegy mennyi a felesleg, és hogy kivel mennyit talàlkozol. Az ember magàn làtja utóljàra... Èn magamnak szoktam fehèrneműs képeket csinàlni és azokon 3 hónap utàn màr làtszik. Pedig sok a leadni valóm. Az spec nem érdekel hogy màsok mikor veszik észre.

Anno nem voltam kitartó. A környezeted sokkal később veszi észre, ha arra gondolsz.

2019. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Igen, magamon én se látom sose, de rokonok már megdicsértek, pedig csak 5 kilót fogytam. (Összesen kb 12kg feleslegem lehet.)
2019. márc. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!