Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Székrekedés miatt kezdett el inni rost tápszert. Lehetséges hogy ettől fogyok?

Eddig napi egyszer volt székletem.Az is úgy hogy a kv hajtott valamennyire.

Most napi 2x megyek.

2 hónap alatt 5 kg ot fogytam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, emésztés, anyagcsere

márc. 27. 13:54  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*kezdtem

# 1/4Időpont márc. 27. 13:56 Privát üzenet
Elképzelhető.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 27. 14:19 Privát üzenet

Napi 2x sem normális.

Miért iszod ezt a tápszert ha már jobb.

Àllj le a tápszerröl, és egyél rostban gazdag ételeket, pl mindenféle magvas, kenyereket, nyers zöldséget gyümölcsöt.

Mindenképpen meg kellene nézni, hogy tényleg a gyors anyagcsere miatt fogysz-e vagy esetleg más probléma áll a háttérbe.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 27. 17:49 Privát üzenet
Igen, elképzelhető hogy fogyni fogsz, mivel a rost az gyorsítja az anyagcserét, ami fogyáshoz vezethet.

# 4/4Időpont márc. 27. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elkezdtem inni egy rost tápszert székrekedés miatt. Lehetséges hogy ettől fogytam?
Szeretnem az uszogumit eltuntetni. Keves mennyisegu olajat hasznalhatok vagy el kell felejtsem? Zakuszkat lehet enni? Es 1,5%-os tejet lehet inni?
Miert nem irja a rosttartalmat a brokkolinak?
Hanismerrm egy étel ch, cukor, rost, fehérje, zsír arányát, akko kitudom számolni a glikemias indexétbésna glikémiás terhelését?
Érdemes fehérje shake-t inni?
Hol találok jó tápanyagtáblázatot? Olyat, ahol a rost is fel van tüntetve?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!