Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így működhet vissza hízás...

Ez így működhet vissza hízás nélkül?

Figyelt kérdés
800-900kclt viszek be naponta és ez mellé mozgok fél òrát. Nem érzem se fáradtnak se éhesnek magam. 4 nap alatt 0,5 kgt fogytam. 16/L

2019. ápr. 3. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez veszélyesen kevés, nem ajánlott.

2. Mivel a testsúly erősen ingadozik, nem állapítható meg a valós fogyás 4 nap alatt.

3. A visszahízás attól függ, hogyan étkezel a fogyókúra után.

2019. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez totál hülyeség. Nem eszed meg azt az alapkalóriát ami a szervezetednek kell. Fejlődésben lévő lány vagy szóval más nőgyógyászati probléma is kibukhat ha így folytatod. Elhiszem, hogy a mérleg -0,5Kg mutat, ha elmegyek pisilni nekem is lemegy annyival. 4 nap alatt még nem sajtoltad ki a tested szóval MÉG nem leszel rosszúl nem ájulsz be kb egy napig utána minden rád fog borulni.
2019. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem néha dupla ennyi is kevés :S
2019. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koplal a tested, azaz hülyeséget csinálsz. De majd tanulsz belőle a saját károdon, mikor megtudod mik a következményei ennek.
2019. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!