Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan kezdjek neki a fogyókúr...

Hogyan kezdjek neki a fogyókúrának?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 61 kg 150cm és lány.

52-54 kilóra szeretnék lefogyni, de nem tudom hogyan kezdjek neki, miket csináljak, mit ne egyek mit egyek, mennyit mozogjak és mit, ilyenek:D



2019. ápr. 4. 15:39
 1/10 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném hogy edzőterembe nincs lehetőségem elmenni
2019. ápr. 4. 15:43
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyél kevesebbet, és olvass sokat a témáról!
2019. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mindíg holnap kezded ed, akkor tkp semmi dolgod sincs.
2019. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Én edzőterembe járó embert már láttam látványosan lefogyni, de fogyókúrázót soha a büdös életben. Edzeni kell, és akkor nemhogy lefogysz, de még jó alakod is lesz, edzett, erős is leszel. A fogyókúrától pedig nem fogysz le, legyengülsz és egy platty alakod is lesz mellé.
2019. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Edzés nèlkül löttyedt leszel,skinny fat-os.

Sport tònusossá teszi a tested,kiformàlja az alakod, dièta arra kell,hogy megfelelő mennyiségű fehèrjèt ès megfelelő szènhidrátot vigyèl be.

Tehàt makro es mikrotàpanyagok bejussanak a szervezetedbe,mert tàplàljàk izmaidat plusz mivel alacsonyabb a szènhidràt ezèrt a zsírt felhasznàlja a szervezet energiának.

Ezèrt leszel feszes,ès mivel a zsìrt elkezd eltűnni,szèp alakod lesz.

Ezèrt kell a 2 együtt.

Kajàban a lènyeg napi 5,6 ètkezès 3 òrankènt elosztva,csak egy pèlda:

1.ètkezès:

- 3 főtt tojàs fehèrje

- 2 paradicsom

- 30 g zabpehely 1 adag fehèrje turmix


2.étkezés:

- 100g natùr csirkemell

- 30g rizs

- 1 paradicsom


3.ètkezès

- 100g csirkemell

- 1 szelet pufirizs

- kis kìgyó uborka


4.ètkezès

- 1 főtt tojàs(egész)

- 2 szelet pufirizs


5.ètkezès

- edzès utàni 1 adag fehèrje turmix

- 1 alma(szènhidràtnak)


6.ètkezès

- 100g csirkemell

- 1 paradicsom

- kìgyó uborka


Csirkemellett helyettesìtheted hallal,nèha marhahùssal.

Ràntva tilos,csak sütve,grillen, naturan nagyon pici kòkuszolajban.



Körülbelül ìgy nèz ki a kaja rèsze,edzèshez keress fel egy havert aki èrt az edzèshez ez lehet bàrki,segìtsen edzèstervben,mutassa meg a gyakorlatokat.


Ha edzeni nem akarsz akkor biciklizz,akàr cross fit,Kettlebel, de edzès szerintem jò dolog ès nem kerülthető el.

2019. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LCHF. Alacsony szénhidrát-magas zsírtartalmú étrend. Hogy mennyire legyen alacsony a szénhidrát, azt egyénileg ki kell tapasztalni. Én átlagosan 70-90 közt vagyok, heti 1 -szer pedig megengedem magamnak a maximumot ami nekem 100 gramm.
2019. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit, hogy napi 3x eszem, és nem éhezek, nem koplalok. 2000 kalórián belül vagyok és fogyok. Nekem inzulinrezisztenciám van, így kerülöm is a napi háromnál több étkezést, mert ahányszor eszik az ember, annyiszor ugrál fel-le a vércukor, bár nem is igénylek 3-nál többet, mert ezzel az étrenddel nem kopog a szemem 3 óránként kajáért, simán elvagyok 5-6 órát is:) Imádom!
2019. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:) nem mondtam hogy nem akarok edzeni csak azt hogy nemtudok lejárni terembe:D, egyébként az étrendet lehet kipróbálom :) és kb. hány órát kellene mozognom ahhoz hogy fogyjak megfelelő étrend mellett persze
2019. ápr. 4. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogyni mozgás nélkül is lehet, csak nem érdemes, mert nem lesz olyan szép a végeredmény. Mozogj annyit, amennyi belefér az idődbe. Válassz olyan mozgásformát, amit hosszabb távon is szívesen csinálsz, az se baj, ha többféle. Ne felejts el előtte bemelegíteni, utána nyújtani.
2019. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell edzőterem az edzéshez, elkezded napi 20 felüléssel, máris előrébb leszel egy hónap alatt. Minden csak akarat kérdése.
2019. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!