Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Ez kb hány kalória lehetett? 2000-nél ugye nem sokkal több?

Egy fahéjas tekercs (olyan közepes), egy tál sajtos-tejfölös tészta graham tésztából, és egy közepes és egy nagy szelet feketeerdő-torta.

Tudom, nem a legjobb, nyilván kivételes napról van szó, de azért bűntudatom van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: csalás, csalónap, kalória, kalóriaszámolás, kcal, torta, zabálás, bűntudat, kilengés, étrend

ápr. 14. 17:06  Privát üzenet  

A válaszok
De ha kivétel nap van SE szabad kb másfélszer annyit enni. A torta miatt több. Es meg szerintem ehhez jön egy vacsi is.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 14. 17:38 Privát üzenet
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Tornázz egyet videóra egy órán keresztül, és máris könnyebb lesz a lelkednek.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 14. 17:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 Nem biztos, hogy vacsizom, sőt, így már nem hinném.

# 3/5Időpont ápr. 14. 17:58 Privát üzenet
szerintem kevesebb. A kalóriabázison 67 kcal a feketeerdő 100 grammja. Ha fél kilót ettél ami nagyjából kizárt, az is csak 335 kcal. A fahéjas tekercs viszont 400 kcal és kb ennyi lehet a sajtos tészta is. Ehhez jönnek még a nem tudott dolgok, így lehet 1600 körül, tehát alatta vagy szerintem. Mozogj egyet, nem lesz baj..

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 14. 19:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is néztem ott, de nekem képtelenségnek tűnik, hogy olyan kevés kalória lenne egy nem-diétás, cukorral, tejszínhabbal meg egyebekkel teli tortában...

# 5/5Időpont ápr. 14. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Három hétig recoveryn vágyok anorexiabol amíg meg nem nyugszanak a kedélyek. Mennyit kéne ennem ahhoz hogy ne hozzák de végre úgy higgyék h normálisan eszek? 2000?
1500 kalóriát kell bevennem naponta, hogy fogyni tudjak. Ha napi 2000 kalóriát veszek be, de napi rendszerességgel edzek, és edzés közben 500 kalóriát elégetek, akkor is fogyni fogok?
2000 kaloriatól lehetséges hogy híztam majdnem egy kilót egy nap alatt? (reggel mértem meg magam) Eddig olyan 1300-1400 kalória körül mozogtam
Ha megeszek 2000 kalóriányi gyümölcsöt / zöldséget, az ugyanolyan, mintha pl. megennék 2000 kalóriányi tésztát / virslit, etc?
Ez így hány kalória lehetett? Ha hétvégén mindkét nap megeszem 2000-2500 kcal-t attól változhat vmit a súlyom?
Milyen általános étrendet tanácsolnátok fogyókúrára? (3 étkezés 1800-2000 kalória)

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!