Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik a jobb választás?...

Melyik a jobb választás? Teljes kiőrlésű vagy cukormentes?

Figyelt kérdés
Nasit szerettem volna venni, nevezetesen kekszet. Melyik a jobb választás? A teljes kiőrlésű, vagy a cukormentes? A kettőt együtt nem találtam.

2019. ápr. 28. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mindkettő borzalmas ízű. A teljesőrlésű általában olyan, mint a fűrészpor, a cukormentes pedig édesítős, aminek van mellékíze. Nassolj inkább gyümölcsöt, zöldséget és ha nagyon muszáj, egy kevés (!!) normál kekszet.
2019. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukormentes.
2019. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korpovit.
2019. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Teljeskiörlésűt nem ennék a helyedben, ha nem akarsz mikotoxinokat enni
2019. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem veszem meg egyiket sem. Inkább egy kis gyümölcs.

Köszi a válaszokat!

2019. ápr. 28. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, a Gullonnak vannak kekszei amik nagyon finomak, pl ezeken egyiken se erzodik az,hogy mas lenne es megis egeszseges


[link] ennek nagyon finom fahej ize van, hihetetlenul jo, es semmi uto es mellek ize nincs.


[link] ez gyumolcsos , nagyon nagyon finom. Szinten semmi mellek ize nincs. Ugyan olyan mint egy gyori edes keksz, ebbol van sima meg csoki izesitesu


a gullon termekeibe en meg sosem csalodtam szerintem nagyon jok.

2019. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez is ugyan olyan mint a “rendes” csoki darabos keksz. Egyik nagy kedvenc :)

2019. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a korpás Cukor Stop kekszet nagyon szeretem, de más rokonaim ehetetlennek találták. Egyéni, hogy kinek mi ízlik és mit hajlandó megenni.
2019. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!