Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ezt az edzést megcsináltam...

Ha ezt az edzést megcsináltam 3-szor, azzal elégethettem egy Rigó Jancsi süti kalóriáját?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7ow8AukF7Ls

Azt írja 200 kcalt égetek vele egy alkalommal, de nekem ez soknak tűnik, plusz vékonyabb is vagyok, mint a videóban szereplő lány, úgyhogy a biztonság kedvéért megcsináltam háromszor.

Ezzel már elégethettem azt a kalóriát, ami abban a sütiben volt?

Sajnos ennyit bűnöztem ma, és nagyon bűntudatom volt miatta.



2019. ápr. 28. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy mennyi kalóriát égetsz el, az teljesen egyedi. Nagyon sok mindenen múlik, így erre nem lehet egyértelműen válaszolni. Ettől függetlenül egy 20 perces láblóbálás azért nem jár nagy energiaigénnyel.


Viszont, ha a videóban szereplő lánynál is vékonyabb vagy, akkor azért nem kell ennyire ráparázni a dolgokra. Nem 1 süteménytől fogsz elhízni.

2019. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te éhes vagy, azért eszel, és ez nem bűn. Élvezd!
2019. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!