Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így mennyire legyen lelkiismer...

Így mennyire legyen lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés
Reggelire zabkását és müzlit ettem, ebédre zöldségfasírtot és rizst, plusz egy almát is megettem napközben. Viszont nem bírtam magammal a Nyugatinál és vettem egy kürtőskalácsot és megettem:(. Most azt tervezem, hogy elmegyek erősíteni a kondiba, utána meg aerobozok fél órát a kertben. És ma már nagyon keveset és kevés kalóriás dolgokat fogok enni. Aggódjak, hogy látszani fog? 167 cm vagyok és 58 kg, szálkásodni szeretnék, és mindjárt itt a nyár. Önuralmam meg alig van, olyan mérges vagyok magamra.

2019. máj. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te érted, hogyan müködik a tested? Mert az itt leírtak alapján én a NEM-re fogadok.

Keveset eszel mennyiségre és kevés kalóriát is viszel és elmész edzeni ennek semmi értelme. Ha van egy értelmesen meghgatározott kalória kereted abban legyen egy közel állandó diferencia annak függvényében mennyit égetsz el egy nap. Én például napi xkcal-t viszek be egy átlag napomon. Viszont ha edzek akkor az azt megelöző étkezésekben emelem a szénhidrátot és ezzel emelkedik a kalória is. Mivel "betöltöm" magam ezzel sokkal jobb lessz a teljesítményem és szerintem eredményesebb lesz az edzésem is. 1 nagyon veszélyes világot megdöntő kürtös kalácstól max annyi bajod lesz, hogy többet fog mutatni a mérleg még nem ürited ki a salakanyaggal.

2019. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így kalória, úgy kalória...Tápanyagok !!!!! Azok a fontosak, és azok aránya, mennyisége, minősége.

Esetleg nem kéne egész nap szénhidrátot szénhidráttal enni némi cukorral megspékelve és nem lennének ilyen falásrohamaid.

2019. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszaitokat:), akkor esetleg kaphatnék segítséget, hogy mit egyek a falásrohamak elkerülése végett? (Tojásra allergiás vagy, minden mást tudok enni)
2019. máj. 14. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fehérje az nem sok volt ebben, mi lenne, ha mondjuk ennél egy kis húst is, legalább ebédre?
2019. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fehérje, zsír, egyéb szénhidràtok.

Tejtermékek, húsok, olajos magvak, hüvelyesek, részedről tojàs nélküli tèszta, ha szereted akkor barna rizs, amit csak akarsz. Minél vàltozatosabban és laktatóbban eszel, annàl kevésbé fogsz sóvàrogni.

Ès még egy dolog. Trükk amit be lehet vetni. Havonta egy csalónap amikor azt eszel amit akarsz. Csoki csipsz kürtös kalàcs, akàrmi amit szeretsz de kerülnöd kell. Ezt megcsinàlhatod minden hónapban egyszer. Feltöltődsz és nem kell bűntudatot érezned.

2019. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:). Még jöhetnek tippek:))
2019. máj. 15. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!