Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Rizst csalóételként ehetek?...

Rizst csalóételként ehetek? Amikor már nagxon megkívánnám a szénhidrátot akkor egy kicsit ehetek abból diéta alatt?

Figyelt kérdés
Mert nem eszek se kenyeret meg semmi liszteset.
2019. máj. 19. 18:59
 1/5 Laylah ***** válasza:
A rizs nem lisztből készül...
2019. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lilla64 ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? :D Diéta alatt szinte csak rizst eszem. A rizs nem “csalókaja”
2019. máj. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:
3., ez volt az első gondolatom nekem is, de ki vagyok én, hogy beleszóljak, mit enged magának a kérdező a diétájában és mit nem? :D
2019. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a célod és milyen módszerrel kívánod elérni. Lehet úgy fogyni, hogy az ember eszik rizst. Úgy is lehet, hogy édességet is eszik. Úgy is lehet, hogy közel lenullázza a szénhidrátbevitelét, és ennél a módszernél a saját dolgod nehezíted akár egy nem túl nagy adag rizzsel is. Egyéni dolog, hogy kinek mi a jó, melyik módszer. A szokásos kalóriaszámlálós módszernél, amelyikhez a kérdést feltetted, megengedett a rizs fogyasztása, sőt a kenyéré és a lisztté is.
2019. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!