Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Cinema citys popcorn kaloriaer...

Cinema citys popcorn kaloriaertekei? Kaloriabazison ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
A kicsi - kozepes - nagy popcorn kaloriaerteke erdekelne. Nincs itt kozuletek olyan aki utana jart mar? Kaloriabazison azt irta valaki hogy a kozepes az 65grammnak felel meg kiszamolta otthon konyhai merlegen es hogy 300kcal . De letezik hogy a kozepes popcorn (2,4l) 65gramm csak? annyira kevesnek tunik az nekem es csak furcsa.

2019. máj. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Èn 1x utánanèztem valami 100kcalhoz közelít ráadásul csupa zsír èn a helyedbe nem ennèk popcornt ha fogyás a cèlod.
2019. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
*1000kcalhoz
2019. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azert nem hiszem hogy a legkisebb is 1000 kcal :D

sulytartas csak :) de ha fogynek is ennek.. a mertek a lenyeg. Illetve ha kaloriadeficitbe vagyok akkor milka csokin is lefogyok:) Nyilvan nem kell most egybol tamadni, tudomtudom ehes maradsz stbstb nem azon fogytam le felreertes vegett csak azert irtam ,hogy pont ezert bukik bele annyi ember a “dietakba” mert ezt se lehet azt se lehet... orokke nem lehet mindent megvonni :) na mindegy.

2019. máj. 22. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan popcorn amit a boltba megveszel otthon megmikrozod közel 500kcal

Na most a közepesbe több van mint egy ilyen boltiba 700-800kcal kb

2019. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az informacion telefonba azt mondtak,hogy valoban a kozepesbe 300 korul van (ahogy a kaloriabazison megadta valaki) a nagyba pedig olyan 470 korulbelul.

Hmm, fura . Ez kicsit hihetetlennek hangzik...

2019. máj. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!