Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Cinema citys popcorn kaloriaertekei? Kaloriabazison ez igaz lehet?

A kicsi - kozepes - nagy popcorn kaloriaerteke erdekelne. Nincs itt kozuletek olyan aki utana jart mar? Kaloriabazison azt irta valaki hogy a kozepes az 65grammnak felel meg kiszamolta otthon konyhai merlegen es hogy 300kcal . De letezik hogy a kozepes popcorn (2,4l) 65gramm csak? annyira kevesnek tunik az nekem es csak furcsa.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mozi, popcorn

máj. 22. 10:16  Privát üzenet  

A válaszok
Èn 1x utánanèztem valami 100kcalhoz közelít ráadásul csupa zsír èn a helyedbe nem ennèk popcornt ha fogyás a cèlod.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 22. 10:20 Privát üzenet
*1000kcalhoz

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 22. 10:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azert nem hiszem hogy a legkisebb is 1000 kcal :D

sulytartas csak :) de ha fogynek is ennek.. a mertek a lenyeg. Illetve ha kaloriadeficitbe vagyok akkor milka csokin is lefogyok:) Nyilvan nem kell most egybol tamadni, tudomtudom ehes maradsz stbstb nem azon fogytam le felreertes vegett csak azert irtam ,hogy pont ezert bukik bele annyi ember a “dietakba” mert ezt se lehet azt se lehet... orokke nem lehet mindent megvonni :) na mindegy.

# 3/5Időpont máj. 22. 11:20 Privát üzenet

Egy olyan popcorn amit a boltba megveszel otthon megmikrozod közel 500kcal

Na most a közepesbe több van mint egy ilyen boltiba 700-800kcal kb

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 22. 11:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az informacion telefonba azt mondtak,hogy valoban a kozepesbe 300 korul van (ahogy a kaloriabazison megadta valaki) a nagyba pedig olyan 470 korulbelul.

Hmm, fura . Ez kicsit hihetetlennek hangzik...

# 5/5Időpont máj. 22. 12:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kalóriabázison hogy lehet kitörölni, ha egy ételt véletlenül jelöltem be, hogy megettem?
Hogy kell receptet felvenni kalóriabázison?
Kalóriabázison 896 kalória egy nap?
A kalóriabázison mi a szerepe, hogy fehér vagy színes a választható étel háttere, illetve miért van háromszögben felkiáltójel vagy épp egy kis fazék az étel neve mögött?
Ha minden nap más a fizikai aktivitásom akkor mit állitsak be kaloriabázison?
Hogy állítsam be Kalóriabázison?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!