30-40kg fogyás?

Figyelt kérdés
valaki akinek hasonló mennyiségű fogyása volt mennyire lóg a bőre? Ha tudtok küldeni képet azt megköszönném. 18 éves vagyok ha ez számít. Mennyi idő alatt ment le? Most szeretném lassabban mert egyszer már visszahíztam egy nagyobb súlyt, fogyás után. Kort és nemet is írhattok. Miket sportoltatok? (lustáknak valami érdekes sport?) Köszi.

2019. jún. 7. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia

Esetleg ha szeretnel segítséget a fogyásban, én szívesen adnék neked tapl.+edzés tanácsokat.

Nem vagyok sem edző, se táplálkozás tanácsadó, csak egy tini, de ha kell bármi segítség itt vagyok.


Nem tudok neked erről sokat beszámolni, csak közvetetten, én még sose fogytam ennyit.

A lényeg a mértékletesség, ne egyből akarj minden centit lefaragni, ehetsz amit akarsz, de tudni kell a korlátokat és sport... Valamit kell találnod, de erre is van egy két tippem.

Pl nekem van egy mini szobabiciklim, amikor ülök tekerek. Napi 300-500kcalt vesz el.

2019. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 135 kgról fogytam 105re. Még hátra van 40 kg. Nem hazudok, ráncos lett a bőröm, de nem olyan látványos, nem úgy kell elképzelni, mint a family guyban, hogy kijön a csaj zsírleszívásról és lóg a bőr a karján, mint egy denevérnek :D 25 eves vagyok egyébként. Biztos nem lesz szép feszes bőröm miután elérem a cél súlyt, de biztos jobban fogok festeni, mint most 40 kg hájjal. Szóval én nem vagyok elkesetedve
2019. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, privátban írhatsz még ha akarsz

#2 nagyon szuper vagy, biztos jól fogsz kinézni! :)

2019. jún. 8. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:

125-130 körül kezdtem, jelenleg 90 vagyok (kondizok-> vannak hízó és fogyó ciklusaim)

A lábamon van észrevehető lógó bőr, esetleg egy kicsit a hasamaon, amúgy nem vészes. Engem a striák sokkal jobban zavarnak :/

17/f

2019. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen azok engem is :(
2019. jún. 9. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Összesen 25 kg-ot fogytam. Kb egy év alatt. A hasam és a mellém nem szép.

A hasam sajnos a hirtelen hízás miatt striás is.

Azóta vissza jött 15 kg. Sajnos.

Most újra kezdem, de lassabban több edzéssel. Kollagént is iszom, hátha. Ha nem is segít de ártani biztos nem árt.

Maximum marad a műtét...

2019. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pár év alatt fogytam le,90->52-re, így már túl sovány voltam, most a 60-at tartom fél éve. Kevésbé feszes az alhasam (mint rengeteg embernek, sportolóknak is) ezen kívül semmi.
2019. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!