Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Körülbelül hány kalória egy...

Körülbelül hány kalória egy adab (müzlistál méretű tál) zöldségsaláta?

Figyelt kérdés
Kaliforniai paprika, paradicsom, mozerellasajt, lilahagyma, fejes saláta és egyéb ismertebb zöldségek összeaprítva, megöntve 2 féle növényi olajjal.

2019. jún. 10. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebböl a mozzarella meg az olaj mennyisége lényeges, a többi alig, de ezek megadása nélkül még csak tippelni sem lehet.
2019. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi benne a mozzarella? Mennyire tocsog az olajban? Attól mert sali, még ha agyon olajozott simán lehet sza*
2019. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából a mozarellát én is hozzá tudom utólag számolni, a kédés inkabb az olaj és a zöldségek... tocsogni nem tocsog de nem tudom megmondani pontosan mennyi van benne. De az is segítség ha megmondjatok a zöldségmix hány kalória lehet kb 1 adagra ❤️❤️❤️
2019. jún. 10. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, nem számottevő. ezt teljesen komolyan mondom, semmi cinikusság vagy viccelődés.
2019. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kb 100g:42kcal lehet,úgyhogy egyed nyugodtan
2019. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
🤷‍♀️🤷‍♂️🤷‍♀️🤷‍♂️🤷‍♀️🤷‍♂️🤷‍♀️🤷‍♂️🤷‍♀️
2019. jún. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A felsorolt zöldségek kalóriatartalma kb 100/gramm per 20-30 kalória. Szóval hacsak nem ettél meg 1 kg/zöldségféle adagot, akkor a zöldségek kalóriatartalma kb semmi.


Amit számolni kell az a mozarella sajt és az olaj. Írd be a kalóriabázisba vagy a googleba, hogy pontosan milyet használtál és saccold meg kb mennyit belőle. A zöldségekkel meg ne foglalkozz.


Én van, hogy megeszek egy üveg savanyúuborkát, de bele se számolom a kalóriakeretembe, mert nem attól a 300 gramm savanyú uborkától nem fogok fogyni, aminek 100 gramm/23 kalória az értéke

2019. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 ek olaj kb 100 kcal - szóval nagyon nem mindegy, mennyit tettél bele. A zödlségek kcal-tartalma elhanyagolható.
2019. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 evőkanál olaj = 10 gramm = 90 kcal

Szóval ha csak úgy locsolod rá az olajat, csak az lehet 3-400 kcal.


Olaj nélkül a zöldségek és a mozzarella max 100 kcal/100 g.

2019. jún. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy mérlegre teszem a salátát, és 6 g olajat teszek rá. Ha öntés közben nem nézem a kijelzőt, csak megpróbálok önteni rá egy kis adagot, az olyan 12-15 g lesz. Ha pedig annyit öntök rá, mint régen, amíg nem mértem, az akár 30 g is simán lehet. De fölösleges annyit tenni rá, 6 g-mal is nagyon finom :-) Csak a miheztartás végett.
2019. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!