Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » KFC Cézár saláta nem illik...

KFC Cézár saláta nem illik egy jó diétába?

Figyelt kérdés
Munkám miatt nagyon sokat vezetek es nincs idom megállni más helyen csak ahol van autos kiszolgáló. Estenkent meg sokszor nincs kedvem, energiam elkesziteni másnapra. A KFC-s Cézár salata 51 kalóriát tartalmaz1,3 telített zsírsav, 2,1 szénhidrát es 22,7 g fehérjét. Persze öntet nélkül. Ez azert nem olyan rossz nem? Persze csak heti 2 max 3 alkalommal ennék. Csak mert sokszor hallom h ezek a gyorséttermi saláták nem jók, marmint nem csak ízre hanem diéta szempontjából. De sztem a tápanyagtartalmat nézve nem ettől fogok meghizni vagy mégis?
2019. júl. 10. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér, az értékei jók attól még, hogy KFC-s nem biztos hogy ördögtől való.
2019. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ti hogy vagytok vele de a KFC-s salátákkal (meg úgy általában a kajával) nekem jó tapasztalataim vannak. Többnyire frissek szoktak lenni (és ez a saláta belefér simán)
2019. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En is így vagyok vele, meg azert a sima pizzériak meg stree foodos büfék se olyan megbízhatóak. Multkor megálltam egy helyen ami itt Debrecenben egy középkategóriás hely. Es a salátában olyan csirkemell volt ami sem kinézetben sem allagban sem ízben nem nagyon hasonlított a rendes csirkemellre. Persze nyilvan a gyorséttermi láncok is trükköznek de a magyar vállalkozókat se kell félteni akik street food szeru helyeket üzemeltetnek.
2019. júl. 10. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi kicsit off, de honnan tudod hogy mennyi kaloria van benne?☺️
2019. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2019. júl. 10. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
A kcal tuti nem stimmel, nézzétek meg a számokat.
2019. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig 51 kalóriát ír. Es nem hinnem h csak úgy be lehet kamuzni, ezt azert még nekik sem.
2019. júl. 10. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
...és 555 kJ-t, ami 132,5 kcal. Kizárt, hogy egy olyan saláta mindössze 51 kcal legyen, amiben hús és sajt is van, majd' 23 g fehérje.
2019. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De amúgy a 131 kcal se olyan rossz. Sajnos tényleg előfordulnak hibák az ilyen táblázatokban. Ha viszel magaddal egy kispoharas kefirt vagy joghurtot, azt is ráöntheted. Az még kb. 100 kcal, de ha jól értem, ebédről beszélünk.
2019. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!