Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nekem mennyi kalóriát kéne...

Nekem mennyi kalóriát kéne bevinnem? 17/l

Figyelt kérdés

156cm vagyok, 60kg. Heti négyszer futok 4km-t, és kétszer kardiózom 1 órát.

1400kalóriára gondoltam, edzős napokon pedig 1400kalória + kb 200kalória fehérjepor.

Ez így rendben lesz? Eddig még sohasem sikerült fogynom.


2019. júl. 10. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy százast emelj rajta és akkor szerintem rendben van.
2019. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Sulyzos eddzes hol van? Alapja a jo fogyasnak. Sokkal tobb energiat hasznal fel mint a futkoraszas plusz izmost is kevesbe vesztesz.
2019. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Futkorászás" lol. Azért egy erős 4 kilóméter bőven 300 feletti kalóriát éget... szerintem egyél többet, heti 5 edzés az nagyon sok. Edzős napokon 1600-1700 is lemehet nyugodtan, mivel a fogyás úgy egeszséges ha lassú, és közben megfelelően táplálod a szervezeted.

Ja és +1 jó tanács, nem muszáj sulyzóval edzened, de jó lenne erősíteni. Fekvőtámasz, plank, lábemelés, felülés, padra fellépés, felugrás, guggolás, stb... egyszerű, hatásos gyakorlatok, én is ezekkel készülök fel a szezonra (kézilabda), és ha jól csinálod megterhelő, és lehet benne fejlődni.

2019. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!