Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szőlőmagliszt ugyanúgy használ...

Szőlőmagliszt ugyanúgy használható mindenbe mint a sima búzaliszt? Ha nem, akkor milyen ételekhez használják?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 17:14
 1/5 poiu ***** válasza:
Amit én vettem, az olyan mintha fát daráltak volna le. Nem duzzad, nem tűnik el, marad, mint a homok. Rostnak talán jó, lisztnek nem.
2013. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belekavarhatod pl joghurtba müzli helyett...
2013. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint nem nagyon tudok belőle sütiket sütni... Milyen lisztet ajánlotok süteményekhez és kenyérhez? Természetesen paleó :)
2013. jún. 27. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól még tudsz, mert mi pont sütireceptet nem tudunk vele!


Ha elég kreatív vagy, próbálkozz saját recepttel! Én tuti gyúrt tésztákba keverném, amiből aprósüteményeket, kekszet szoktunk csinálni. És nem a búzalisztet váltanám ki vele, hanem pl diót, zabpelyhet... Vagyis hülye megfogalmazás a kiváltás, úgy érzem, állagát tekintve ilyenek helyébe tudnám elképzelni.

Bár ahogy látom te épp a búzalisztet mellőznéd.


Figyelj, ha van energiád felkutatni egy tévéműsort...:

Egyszer az m1-en a Borbás Mária műsorában (Gasztoangyal) volt szó a szőlőmag-, mák- és egyéb lisztekről. Elég rendesen kitárgyalták és emlékeim szerint még receptet is mutattak. Nem tudok részleteket, mert hónapokkal ezelőtt volt, talán tavaly ősszel, de ez sem biztos. Az biztos, hogy volt, és jó műsor volt!

M1 videotárában nem tudom meg van-e. Vagy kérdezd meg a műsor szerkesztőit emailben, hogy mikor volt ez, és hol tudnád újranézni....

2013. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézegess recepteket paleós blogokban.


[link]


[link]


Nekem a gesztenyeliszt és a mandulaliszt a leghasználhatóbb. :)


Szőlőmaglisztem sosem volt, lehet csak mert nem szeretem a szőlőt, és idegenkedek tőle. :)

2013. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!