Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Vacsorára savanyú, zöld almán...

Vacsorára savanyú, zöld almán kívül képtelen vagyok mást enni. Maximum néha egy kis párolt zöldséget. Ez belefér?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a fejemben van a baj, de most nem ez a kérdés. Fehérjét viszek be eleget reggelire és ebédre.

#vacsora #zöldség #savanyú alma
2014. aug. 26. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fér bele, hogy mást képtelen vagy megenni.
2014. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem normális, de napközben "cserébe" azért jókat eszem. A kérdés az volt, hogy ez nem okoz-e gondot, mivel estére inkább fehérje ajánlott.
2014. aug. 26. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, hogy totál laikusként írom ezeket...

Ha nem tudsz mit enni, akkor nem tudsz, nem tartom súlyosnak, hisz a fehérjebeviteled rendben van, csak az időbeli eloszlása egyenetlen (de abban úgysem hiszek, hogy gond, ha az ember ritkán eszik). Ne késő délután és este eddz sokat :) Bár lehet, hogy az meghozná az étvágyad, van, akinek azt teszi, másoknak ellenkezőleg.

2014. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!