Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Miket egyek a paleon belül,...

Miket egyek a paleon belül, ha sokat szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék koplalni, se túl gyorsan fogyni, de érdekelne, hogy ki hogyan érte el a gyors fogyást (nem 1 hét -5 kg-ra gondolok, de minimum 1 év alatt szeretnék kb 20 kg-ot fogyni). Mi az amit este is lehet enni? És a mennyiségekre mennyire figyeljek oda?

2016. márc. 25. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
képet tudsz linkelni, hogy mennyi az a felesleg?
2016. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megfelelő tápanyagbevitel legyen és nagy deficit, amúgy egyéni választás... Illetve tapasztalás.

Nekem a fehérje, zsír, zöldség jött be (azzal is csigatempóban fogytam, de én nem tudok keveset enni), de egészen máshogy kell ennem az utolsó kilóknál, mint az elsőknél. S nem is vagyunk egyformák, van, akinek elég paleózni, máris fogy nagy feleslegből, másnak még a kicsivel a mardosó éhség fölötti evés sem elég...

De a fehérje, zsír, zöldség szerintem tényleg jó, laktató s nem cibálja úgy az inzulinszintet, s ez sokaknál számít. Aztán persze van, aki napi több banánnal fogy paleóban, mert őt az laktatja s nem kavar be neki.

2016. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

képet nem szeretnék küldeni, de talán egy kicsit így világosabb: 165 cm vagyok, 90 kg. Tudom, ez nem minden, mert pár hónapja ugyanennyi kg vagyok, de a centikből nagyon megy le a sportnak köszönhetően. Heti 4-5× edzek súlyzós, ill. kardió edzéseket.


Köszönöm a választ 2.!

2016. márc. 25. 16:00
 4/7 anonim válasza:

Nekem a kalóriaszámolás jött be. Mindent ehetsz, de a napi keretet nem lépheted túl. Az elején én is túlléptem, de belejössz, kitapasztalod, mi az ami laktatóbb és kevesebb benne a kalória.Kalóriabázis.hu nagyon jó. Ja és sok vizet fogyassz!

Jól teszed, hogy inkább lassan fogysz, így nagyobb esélyed van meg is tartani a súlyod és a bőröd is tud alkalmazkodni.

2016. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Paleo, baromság. Este hat után semmi, a semmi az semmi. Reggeliz úgy mint a császár, ebédelj mint egy nemes, vacsorázz mint egy paraszt (régi népi bölcselet) és napi 3-4 liter víz. 1 év alatt 15 kiló némi alap mozgással kiegészítve, cukor és kenyérmegvonással.
2016. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vicces,hogy baromságnak írod,közben te is "merítettél" belőle,hiszen elhagytad a kenyeret meg a cukrot :D

Kérdezőnek : én tojást,halat ,húst zöldségeket eszek. Ha nincs aznap hús akkor bővebb zsíron sütök mindent,10 kiló már lement,eddig nem volt szükségem kalóriaszámlálásra ( elképzelhető,hogy lesz) . Ezekből elég nehéz túl sokat bevinni (de nem lehetetlen,gondolom) . Én 5 óránként eszek most.

Amikkel vigyázni kell : magok,belőlük készült kenyerek,sütemények,aszalt gyümölcsök,és bizonyos nyers gyümölcsök is. Ezekkel már azért jócskán meg lehet dobni a kalóriabevitelt,egykis ez egykis az nasinak,és máris megettél +600at . Én ezért álltam le róluk :D Majd súlytartásnál megint engedékenyebb leszek kicsit,de addig nem.

2016. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Nem mindenkinek nehéz sokat enni ezekből... De alapvetően egyetértek, ha odafigyelek, akkor sokkal kisebb eséllyel szállok el tojás és zöldség mellett, mint ha gyümölcs, olajos mag és mindenféle egyéb is befigyel. A hozzáadott zsírt is minimalizálnom kell (aki eszik húst s ugyanúgy kissé gyors az anyagcseréje, mint az enyém, annak több fér, mint nekem a zsíros tojás mellé).
2016. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!