Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Meghizok, ha nagy adag zoldseg...

Meghizok, ha nagy adag zoldseget fogyasztok egyszerre idonkent?

Figyelt kérdés

Laktoz es glutenmentesen taplalkozok, fokent zoldsegeket, tojast, husokat, kisebb mennyisegben gyumolcsoket es kulonfele magvakat eszek, persze ezeket valtozatosan elkeszitve.


Sportolok rendszeresen. viszont hajlamos vagyok sutoben sult vagy parolt zoldsegekbol egyszerre akar fel kiloval is betolni. Ilyenkor altalaban csirkemellet eszek hozza kis mennyisegben.

Ma pl eleg sok sult ceklat, cukkinit, padlizsant ettem, szoszerint teleettem magam ezekkel. Ezert van csak buntudatom, mert fontos lenne a mertektartas, de zoldsegekkel nem birok leallni, hatalmas mennyisegeket eszek



2017. jan. 29. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel eszed. Ha 3 tábla csokival, akkor igen. Egyébként nem.
2017. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod és nem borulsz fel tőle, mint a büdös bogár, akkor nem gond.
2017. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes világban élsz, ha neked fél kiló zöldség sok. Ha zsírban sütöd, akkor is lazán beleférhet akár szálkásításba is, diéta (s zsírmennyiség) kérdése.

Fél kiló zöldség elég minimális mennyiség, szénhidrátszegényeknél még csak nem is sokat tud tenni a kalóriabeviteledért...

2017. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is..pont ezert jo ha valaki szereti a zoldsegeket..keves kaloria van bennuk. Jo ch forras es rengeteg egeszseges rost. Nagyon jol eltelit es sokat lehet belole enni. Legjobb koret a vilagon
2017. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!