Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha naponta eszek 3 narancsot...

Timera kérdése:

Ha naponta eszek 3 narancsot és iszok végtelenmennyiségű vizet amit 15 napig csinálok lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

elkezdtem kondizni 2,5 hónapja leadtam 13 kg-t de még 11-et le kell adnom hogy 0-ról kezdjem el felszedni az izmot(95kg 190cm)

mostanában sokat ettem barnarizst teljes kiőrlésű péksüteményt(sósat) és nem vagyok édesszájú ez a legnagyobb előnyöm.de megállt a fogyás fél hónapja



2017. máj. 24. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
inkább fehérjét juttass a szervezetedbe minél többet :)
2017. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez igy nagy butasag,etkezz normalisan napi 4szer. Feherjeforrasnak ajanlom-turo tojas hus
2017. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Már miért akarnád elveszteni az izmaidat? Nem értem. Főleg, hogy hosszútávon, nagyon helyesen, izmosodni akarsz s mivel edzel és szálkásítasz, eleve inkább kissé emelt fehérje kellene... Plusz a gyümölcstől a legtöbbünk inkább éhes lesz s még a ketózist is elkerülöd az összes előnyével. Ha már böjtölsz, ne így tedd, s persze ne 2 hétig. Az anyagcseréd napokon belül belassul, edzeni nem hinném, hogy fogsz tudni, nekem a járás is gond lenne így egy idő után, de sosem próbáltam 2 hétig koplalni, annál még ifjúként is több eszem volt, pedig akkor mit se tudtam a helyes táplálkozásról.


Egyél normálisan. Ha nem fogysz, mozoghatsz többet vagy ehetsz kicsit kevesebbet (neked igazán nem kellhet mozgás nélkül sem koplalós szint a rendes fogyáshoz), de miért ilyen buta extrémitás jut eszedbe...?

2017. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Még az újszülött sem 0-ról kezdi izmai építését.

Erre egyedül Samu, a bemutatókon használt csontváz képes!

2017. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
96%

A végtelen mennyiségű vízivásba bele lehet halni.

Napi 3 naranccsal a teremig nem fogsz eljutni, nemhogy kondizni.

Az éhezés elsősorban az izmaidat fogja "lebontani".

2017. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15 napig nem csinálod, mert a kórházban, ahova már jóval előbb bevisznek az utcáról vagy a konditeremből, ahol éppen elájulsz, infúzióra fognak kötni és gondoskodni fognak róla, hogy egyél.
2017. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2017. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem terveztem kondizni csak azt látom hogy még mindig sok rajtam a zsír a megoldást a szobatársam ajánlotta akinek a közeli ismerőse próbálta ki ep napig napi 2 narancs és víz
2017. máj. 24. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha le is fogysz, nem lesz tartós és ne is csodálkozz, h zsírból nem fogsz veszteni semmit se... Izmodból fogsz fogyni, ami elég kaki...
2017. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na akkor egy kis gyorstalpaló fogyókúrázóknak (ami neten is fenn van,de ugye lusta az ember még a gugliba is begépelni):


A fogyás akkor lép életbe ha az anyagcseréd rendesen működik, minél gyorsabb az anyagcseréd,annál hatásosabban tudsz fogyni.

Az anyagcseréd akkor tudod beindítani,ha eszel,mert a szervezet azt érzi,hogy dolgoznia kell. Ha nem eszel, az szervezeted áll,nem dolgozik,nem bonja a zsírt. Tehát ha fogyni akarsz,akkor enned kell,hogy az anyagcseréd minél jobban működjön.


Szóval: sokszor és keveset kell enni,minőségi táplálékot, sok vízzel. Ez a fogyáz titka!

2017. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!