Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo nasik?

Paleo nasik?

Figyelt kérdés
Ti milyen nasikat szoktatok enni, ha paleo diétán vagytok? :)

2017. júl. 10. 20:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
győri keksz
2017. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Különféle olajos magvak, sütik, jégkrémek, krémek... Utóbbiak persze saját készítésűek. Vagy éppen nyers zöldségek, nekem azok is jó nasik tudnak lenni.

A legtöbb nyersvegán édesség is jó (hiszen a nyersvegán étrendben nagyon kevés nem paleo elem van), csak nekem azok túl cukrosak. De az előbb olyat készítettem: mazsola és mák 1:1 arányban, darálva golyókká formálva. A nem paleózó páromnak éppúgy jó lesz a reggeli végén, mint nekem holnap délben. A mennyiségre persze ügyelek, de ez roppant tömény, nem kell sok.


De pl. a konjaclisztes pudingok is jók (csak azokkal vigyázni, mert extrém kalóriaszegények, ami érződik rajtuk, de attól még finomak), sőt a banánból készített csokipuding is, sok gyümölcsös édesség, én a napokban konjaclisztes, kókusztejes cuccot fogok készíteni sok szederrel... Édes paleo kásák olajos magvakból...

Van lehetőség bőven, akár megengeded a cukrosabb gyümölcsöket kisebb mennyiségben, akár nem.

2017. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
széna, szalma,
2017. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
mogyoro
2017. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. júl. 11. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor a Trófeától rendelj egyszer kávés-diós paleo sütit. Világbajnok!
2017. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jégkrém, van az ALDI-ban és a TESCÓ-ban. Kedvencem a pálcikás, de van tölcséres és dobozos is. Van a BIO boltban paleo ropi elég kemény, de finom.
2017. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. júl. 20. 17:20
 9/11 anonim válasza:
zabkása, banán muffin (bánán+tojás)
2017. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is a paleo ropi híve vagyok :)

Nagyon finomak, és mostmár van kevésbé kemény is.

2017. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!