Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A paleo diétában lehet rizst...

A paleo diétában lehet rizst enni? És mivel lehet a, , tésztát'' helyettesíteni? Vn olyan h paleo száraz tészta?

Figyelt kérdés
(mert annyi helyen latom h nem lehet és annyi helyen látom h lehet)

2019. jan. 7. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
és zabot lehet enni? vagy ha azt nem akkor gluténmentes zabot?
2019. jan. 7. 17:21
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
A paleo diétában csak azt eheted, amit az ősemberek, vagyis mamutot.
2019. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Gabonát, illetve abból készült dolgokat nem ehetsz!
2019. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet rizst enni, mivel az is gabona. Bioboltokban láttam már paleós száraz tésztát, de én még nem próbáltam ki, mivel egyáltalán nem hiányzik a tészta, évek óta nem ettem.
2019. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Zabot sem lehet, bár vannak olyan irányzatok, ahol megengedett. De ugyebár az is gabona. Ha tudod, miért paleózol, van vele célod, akkor jobb ezeket elhagyni, gyorsabban eléred, amit szeretnél. Legjobb lenne, ha kicsit utánaolvasnál, mit javasolnak enni és mit nem, és hogy miért, mi ennek a háttere.
2019. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem ajánlott!! Tészta: Minden paleos boltban van különböző paleos tészta, sőt nokedli, és palacsintához is anyag. Itt Fehérváron minden van. Paleo központ! Googl
2019. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A rizs pont nem gabona, de nem lehet fogyasztani a magas keményítő tartalma miatt, mint ahogy a krumplit sem. Tésztából nagyon jókat lehet kapni, a tökmagból készült nekem kifejezetten ízlett, de sokféle van. Kevesebb is elég belőle, mint a rendes tésztákból, mert sokkal laktatóbbak. De pont most olvastam, hogy otthon is könnyedén készíthető tojásból, és tápióka lisztből- amit bármelyik reformboltban beszerezhetsz, nem túl drága- plusz valamilyen maglisztből. Én ki is próbálom jövőhéten tökmagliszttel, vagy szezámmal. :) Egyébként, mivel a zab pl. kompromisszumos, annyi sok jó hatása van, az abból készült lisztből simán ugyan úgy csinálhatsz nokedlit, vagy akár palacsintát, az eredeti receptek szerint. És az egyik legolcsóbb liszt.
2019. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A rizs pont nem gabona"


Akkor MICSODA???


Javaslom, olvasd el a következö cikket, és máskor ne írj ilyen hülyeséget!


[link]

2019. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rizs álgabona. Gluténmentes, nem olyan rossz az aminosav és rost profilja (főleg ha barna), alacsonyabb GI étel.

Még ha nem is szuper paleo, nem ettől fog valaki elhìzni.

2021. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A paleo NEM fogyókúra, és a rizs semmi esetre NEM paleo.
2021. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!