Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyit fogytatok?

Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

Paleosok, leírnátok, hogy hány kilóról indultatok, amikor áttértetek erre az életmódra, és mennyi idő alatt fogytatok le?

Valamint akin volt kb 20 kiló plusz legalább, mennyi idő múlva indult be a fogyás, lassan fogyott-e vagy gyorsan?

Tudom, nem csak erről szól és nem lóverseny, részben magam miatt is kérdezem, viszont ismerősöm miatt is, mert azt mondja, hogy vagy egy hónapig így étkezett és nem fogyott semmit. Ismerem már ezt a "diétát", de véleményem szerint akkor valamit elronthatott, ha semmit nem fogyott.

Köszi, ha megosztjátok a tapasztalataitokat!

Illetve még érdekelne pörgős paleos fórum is, ha tudtok olyat, írjátok már meg légyszi, köszönöm!


2019. máj. 25. 09:03
 1/7 lilla64 ***** válasza:
54%
Nekem 3 hét után kezdett kevesebbet mutatni a mérleg.Aztán 10 kiló után jött a stangálás.Akkor tobbet kezdtem mozogni,igy ismét beindult.
2019. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyi plusz volt rajtad? Mennyi ment le összesen? Nekem 1 hét alatt lement 2 kiló, de most ez már a 2. hét vége és megállt.
2019. máj. 25. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
A fogyás még mindig nem a diéta összetételétől, hanem a bevitt és leadott kalóriamennyiségtől függ. Tök mindegy, milyen étrendet követsz (jelen esetben paleo), ha biztos fogyást akarsz, legalább minimálisan oda kell figyelned a kalóriabeviteledre (...ha nem is akarsz makrókat számolni, a fehérjére azért érdemes odafigyelni)
2019. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lilla64 ***** válasza:
Nekem sok volt.30+ Majdnem két év kellett amig lement.
2019. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én 30 kilót fogytam le kevesebb, mint fél év alatt. Szerencsém volt akkor.

Egyébként ha érdekel paleos fórum, akkor priviben tudok linket küldeni, sok hasznos tanáccsal és infoval, recepttel segítjük egymást, a fórum zárt, szoval csak paleosok beszélgetnek!

2019. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
122 kilogrammról indultam. Még nem fogytam le teljesen. Gyorsan beindult a fogyás, első 3 hóban 29 kiló ment le. Aztán elkezdett stagnálni. Most nem állok mérlegre egy hete, de egy mérettel megint kisebb a ruhám.
2019. okt. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 hónap 4 kiló csak sajna.
2020. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!