Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Paleo diéta

A kérdés

Mivel tudnék fogyni?

Sziasztok!

24 éves nő vagyok. 1 éve szültem ,szülés után 2 nappal 70 kg voltam .

Majd le telt a 6 hét és cukor sokkom volt , szinte faltam kb 2 hétig..

Sajnos sikerült felhíznom 95 kg-ra.

Voltam endokrinológusnál,volt cukor terhelés is . A cukorra kaptam is gyógyszert, a pajzsmirigyre nem mert még nem " vészes".

Segítsetek! Eszem a csirkemellet-halat-zöldséget és társait de nem tudok fogyni!

Napi 1 órát szoba biciklizem és még sem megy le.

Napi étkezés :

Reggeli: 3 tojás ,sonka

Tízórai: natúr joghurt -gyümölcs

Ebéd : csirkemell és saláta

Utcai: szintén natúr joghurt egy kis

gyümölcsel

Vacsi: csirkemell salátával vagy hal , esetleg sovány sertéshús

Cukrosat nem eszek,iszom !

Az étrendben van a hiba ? Nagyon le szeretnék fogyni, már undorom magamtól .

jún. 11. 00:19  Privát üzenet  

A válaszok
Mióta tartod ezt a diétát?

# 1/4Időpont jún. 11. 06:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3 hete

# 2/4Időpont jún. 11. 07:08 Privát üzenet
Akkor legyél türelmes és kezdj el szép nagyokat sétálni a gyerekkel, még pont akkora, hogy babakocsiban is elvan órákig

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 11. 07:13 Privát üzenet
Ebben az étrendben konkrétan nincs szénhidrát, azt a kis gyümit leszámítva. A szervezeted túlélő üzemmódba kapcsolt. Ha sikerül is így fogynod, kamatostul fog visszajönni, amint visszavezeted a szénhidrátot. Kiegyensúlyozott táplálkozás nélkül nem lehet tartós eredményt elérni. Gondolom metformint kaptál a cukrodra, ahhoz pedig 150-160 g szénhidrátot kell enni per nap. Így szét fogod cseszni a hasnyálmirigyedet. Mennyi az a "nem vészes" pajzsmirigy?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 11. 16:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit lehet egészségesen fogyni egy hónap alatt?
Nyarig szeretnek fogyni 5 cm a combombol. Heti 5-6× sulyzos edzes (2× labra, popsira,3-4× hasra, karra, stb. ). Ez igy jo? Szerintetek szepek lesznek a combjaim?
Paleoval szeretnék fogyni de nem tudom hogyan kezdjek bele. Mit ehetek és mikor?
Nagyon vékony vagyok de paleozni szeretnék a jövőben egyéb okból. Le fogok tőle fogyni kórosan?
Paleoval sok zsir es gyumolcsfogyasztas mellett lehet fogyni? Vagy figyelni kell a kisse zsirszegenyebb etelekre? Van olyan koztetek, aki az utolso 6-7 kilotol paleoval szabadult...
Miket egyek a paleon belül, ha sokat szeretnék fogyni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Paleo diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!