Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek így mennyi idő...

Szerintetek így mennyi idő alatt lesz látható eredmény?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi 1-2 évben nagyon elhagytam magam, nem mozogtam, és ráadásul ülőmunkát végzek. Ezenkívül sokat kajáltam gyorséttermekben stb.

Nagyon megutáltam a testem, a combomon épp ha egy kicsit összenyomom a bőrt már szörnyen látszik a narancsbőr, a fenekem is lóg, az is narancsbőrös.

Az alábbi étkezést kezdtem el egy hete:


Reggeli: kávé mandulatejjel, quinoás barnarizs pufiszeletből 2-3, fél avokádó és tonhal VAGY egy közepes adag zabkása cukor nélkül gyümivel


Ebéd: pulyka/csirke/hal váltogatva valamilyen salátával, esetleg kuszkusszal.


Nasi: kipróbáltam a chia mag pudingot kókusztejjel, az eléggé bejön. Emellé zöldségrudakat szoktam gyártani, humusszal eszegetem.


Vacsi: pufirizs sonkával, tojással salival.


Próbálok legalább 2 litert inni egy nap, ez még nehezen megy. Edzőterembe még nem járok, otthon szoktam tornázni/jógázni jutyub videók alapján. Az adagokat viszont nem mérem nagyon, annyit eszem, hogy jól lakottságot érezzek, ez lehet hogy kicsit sok?


Egy ilyen étrenddel szerintetek mennyi idő alatt lesz eredmény? Vagy min változtassak? 1-2 hónap alatt örülnék ha látnék változást hogy tovább motiváljam magam.


N/25, 162 cm 55kg



2019. júl. 27. 21:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy szedek Scitec Multi Pro PLUS táplálék kiegészítőt, illetve otthoni edzések előtt/alatt BCAA-glutamin italport is szoktam, de csak ha aznap tényleg legalább 1 órás edzést betervezek. Fehérjét max heti 1x iszom, mert nem annyira jött be eddig egyik se, de ha az segít akkor rászoktatom magam edzés után.
2019. júl. 27. 21:53
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem mind1 hogy mit sportolsz am, de am 2honap alatt elegge fitt leszel foleg ha elotte edzetzel regen.
2019. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyelőre heti 2x szoktam mozogni.

Ilyenkor vagy megcsinálok egy 2x30 perces jóga videót,

vagy egy edzőset főleg ilyen gyakorlatokkal: kitörés, guggolás (könyvekkel szoktam), planking, négyütemű fekvő, lábhajlítások/emelések.

Általában 12-es ismétlésekkel, három kört csinálok. Ez így 40-50 perc max, utána nyújtás.

A semminél biztos ez is jobb, de szeptembertől szeretnék rendesen edzőterembe járni. Addig is jövőhéttől megpróbálok heti 3-4 edzést csinálni.

2019. júl. 27. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Jo dolog a joga de javaslom peldaul a hiit edzeseket keres ra youtubeon idot is megtakarithatsz vele es inkabb csinald minden nap/masnap ezek ugy is 15 percesek altalaban szal nem vesz
2019. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szuper megnézem köszi!
2019. júl. 27. 22:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó a szempontrendszered, hogy normális kajákat próbálsz összetenni, úgy általában jó is, de a pufirizs sajna nem az. Magas a GI-je.
2019. júl. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az állóképességed növekedése jóval gyorsabb lesz, mint a látható eredmény. Ahhoz, hogy lásd a változást sokkal több, és intenzívebb mozgásra lesz szükséged, mint heti 2 jóga. Emeld a heti kettőt min. a duplájára, és keress valami intenzívebb mozgásformát. Úgy kb. 3 hónap alatt látható eredménye lehet.
2019. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rizsszeletet mivel lehetne kiváltani? Teljes kiőrlésű kenyér esetleg jobb lenne?
2019. júl. 28. 11:03
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az avokádó egy full zsírós gyümölcs, azt nem kéne ennyire sűrűn enni.
2019. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*zsíros
2019. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!