Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek egy egész pizza...

Szerintetek egy egész pizza és egy nagy tál ciniminisz hány kalória?

Figyelt kérdés
Ez lenne a csalónapom étkezései, a ciniminisz reggelire tejjel, a pizza ebére és délután már nagyon nem ennké semmit, max estére tojást.

2019. aug. 21. 10:32
 1/5 anonim válasza:

Egy szelet sonkás pizza:

kcal: 226


Forrás: [link]


Cini minis:

30 g + 125 ml tejjel


186 kcal


Forrás: [link]

2019. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy egész pizza 500- 1500 kcal között van általában. De ha nem eszel extrém nagy adagokat még így is 1500 kcal alatt leszel, ez kalóriában nem is csalónap így.
2019. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mi honnan tudjuk, hogy neked mekkora a “nagy tál”? Hogy mennyi tejjel eszed? Hogy mekkora az a pizza? Hogy milyen vastag a tésztája és miböl van? Hogy milyen feltét van rajta és mennyi? Hmm?
2019. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha túlzottan nagy adagot is próbálnék számolni akkor kb. hany kalóriára seccelnétek?
2019. aug. 21. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Túlzottan nagy adag az az én szememben egy vastag tésztás pizza, kukoricás, ananászos, sonkás, sajtos feltéttel legalább 2000-2500 kalória ahogyan én sütöttem régen


(na egy ilyenből bevágtam ültő helyemben egyet csak ebédre, meg még este egy bableves tejföllel meg hasonlók, napi 4-5000 kalória simán megvolt, azért is híztam meg ekkorára)


A cini-minist nem tudom mennyi lehet, Kalóriabázison vagy MyFitnessPal-on meg tudod nézni ha van sejtésed mennyi lehet tömegre a müzli meg a tej


Kettő kaja közül én a müzlit mindenképpen kihagynám, egyszerűen túl cukros és semmi tápértéke nincs makrókat tekintve a kalóriatartalmához képest: inkább egy tál zabkását ajánlanék egy kis gyümölccsel (banán, szeder, málna, stb.) vagy dióféléket: a kásában van sok rost ami csak egészségesebben és lassabban engedné felszívódni az energiát délig

2019. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!