Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén diétázók, mit ettetek ma?

Ketogén diétázók, mit ettetek ma?

Figyelt kérdés

Sok jót hallottam a ketogén diétáról, de hogy lehet változatosan enni a sok fehérje és sok zsír kombót, hogy ne unja meg az ember?


Napi menükre vagyok kíváncsi, szóval hogy akik ezzel fogynak, azok miket esznek egy nap és mit ettek ma?


Köszi a hasznos válaszokat!



2019. aug. 27. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok keto diétán, de kevés ch-t eszek


Ma: paradicsomos bab szalonnával

Mandula

Szójakakaó volt a menü


Szerintem mást nem ettem


Tegnap

Madras curry pulykával

Mandula

Actimel



Mostanában esélyes még a hűtő tartalmából kiindulva

Pulykasült lesz avokádóval holnap

Mangó smoothie

Mandula

Földimogyoró

Földimogyoró krém az avokádós browniera, ami a mélyhűtőben dekkol

Töltött paprika (nem lisztes rajta a paradicsommártás, hanem saját magával sűríti anyu, cukor meg ilyedmi sincs benne)

Van valami hal meg mirelit zöldség még a frigóban

Vöröslencse hagymával és csirkével

Dhal

Indiai curry - valami tejszínes

Tejszines paradicsom

Marhapörkölt (bár hagyma nincs itthon)

Ha lesz erőm elmenni boltba paprikáért, póréhagymáért, gombáért és édesburgonyáért, akkor thai curry csirkéből

Chilis bab (én normális felkockázott marhából csinálom, nincs benne kukorica sem) -sajttal

Rántotta vagy buggyantott tojás

Lencsekrémleves tejszínnel vagy kókuszkrémmel - sajtchipszel

Valami amire kell olivabogyó, mondjuk paradicsomleves vagy egy karfiol alapú pizza

Van valami kóluszliszt alapú piskótaféle a fagyasztóban, arra csinálok áfonyaöntetet és dobok rá mascarponét

Rakott zöldség is esélyes esetleg

Gratin nagy eséllyel spenóttból

Kip saté

Ilyesmik

2019. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
cukrot nem:)
2019. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Tojás rántotta 3 sárgája, 2 fehérje, kacsazsír, reszelt ementáli sajt...

-Frankfurti leves, kelkáposzta, petrezselyem gyökér, virsli, zsíros tejföl, egy szem krumpli sűríteni.

-Mákos, almás torta.

2019. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!