Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Keto vagy 160 gramm ch diéta?

Csajsziiiii kérdése:

Keto vagy 160 gramm ch diéta?

Figyelt kérdés

Pco-m van. 160 gr ch diétát javasolt az orvos, viszont iszonyatosan lefogytam. :( Súly problémám nincs, hízni szeretnék. 170 cm/ 50 kg.

(Sajnos oda kell figyelnem arra, hogy mit eszek hiszen babát is szeretnénk.)



2019. szept. 10. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

160g szénhidrát mellett is be lehet vinni akármennyi kalóriát, szóval nem értem a fogyásod okát. A hiányzó kalória zsírból bevihető.


Ketogén diétát viszont nehéz jól csinálni szóval nem ajánlom(ketóztam 3 hónapig)

2019. szept. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Egyik se. Egészéges életmód, minden vitaminból a megfelelő mennyiségű. Nekem is van pcom de mind a 2 hülyeség.
2019. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ketóhoz hasonló étrend vàlt be, (a 160 ch nagyon NEM)! De csak lowcarb, szóval nem annyira alacsony a szénhidràtbevitelem mint a keto diétàn. Ott 50 gramm alatt van a ch, én többnyire 80-85 max 95 öt tartok.
2019. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és pcos- es vagyok többek közt. A petefészek cisztàim felszívódtak. 3. Voltam.
2019. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 3.!

A 160 gr ch miért nem vált be?

Nekem fontos lenne hízni. Nagyon nem érzem jól magam a bőrömben. De a leges legfontosabb az, hogy végre sikerüljön a baba.

Szedek pcos vitamin csomagot ( barátcserje,fűrészpálma stb) , spirulina alga, D vitamin, inofolic, méhpempőt( Lágy zselatin kapszula, amit a dietetikus javasolt), bálint cseppet+ silicea gél( ezt is a dietetikus javasolga hajhullásra( már nagyon nagyon durván látványos :( )).

Az utolsó nem várt előtt voltak "terhességi tüneteim"+ egy halvány pohi teszt. Iszonyatos boldogságot öntött el, aztán rá pár napra megjött.

2019. szept. 17. 22:04
 6/6 A kérdező kommentje:

*javasolta

*pozi

*boldogsággal


Bocsi.. :)

2019. szept. 17. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!