Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Diétások. Keto? Kis help

Diétások. Keto? Kis help

Figyelt kérdés

Kb: 4 hónapja ketogén diétán vagyok és beállt a súlyom, nem tudom mitől. 170cm magas, 73-4kg vagyok. Az utóbbi 2 hétben beállt a súlyom.


3 hónappal ezelőtt kb: 100kg körül voltam.

Napi egyszer eszek és zöldségen kívül semmi szénhidrátot.


Húst azt eszem rendesen(hal, tojás, bármilyen hús)

Tej nem, gyümölcs tiltó listán+ még zöldségek közül is jó pár(dinnye, bab, rizs, krumpil, borsó stb)


Olyan amiből keveset,de lehet enni pl: paradicsom, répa, néha bab is.


Mindegy leállt valamitől a fogyás és szerintem, csak a kaja mennyiségen kell csökkentenem. Vélemény?



2019. szept. 15. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Két hét az semmi.


Dinnye nem zöldség.

2019. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Kalóriabeviteled, és a makróidat leírhatnád.
2019. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem ketogén diéta, illetve nagy eséllyel nem.


Hány gr szénhidrátot eszel ÖSSZESEN egy nap? "Rendesen" eszel húst, oké, hány gr fehérje? Hány gr zsír? Összesen hány kalóriát eszel egy nap? Zöldséggel, mindennel.

Vettél tesztcsíkot? Ellenőrzöd vizeletből, hogy ketózisban vagy-e?

Amíg ezekre nincs válasz, addig az sem biztos, hogy ketogén diétán vagy... max. az átlagnál kevesebb szénhidrátot eszel.

2019. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy én itt írtam egy jó hosszú választ a ketogénről, olvasd el, hasznos lehet...

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..

2019. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ketoba vagyok, túl vagyok a fejfájásokon. +nekem egyszer nemvolt hasmenésem, csak vicces erőlködés nélkül lassan kakilni :)


Őszintén egyszer nem számoltam a kalóriát. Legtöbb ember túl komplikálja és Dr.Berg is mondta, hogy sokan túl komplikálják. Szerintem a magas fehérje arány van a háttérben. Annyit tudok tenni, hogy csökkentek a fejadagon.


A linked, az is keto, de ami eltér az is az, annyira nem bonyolult, de látom mi a mostani hibán. hússal járó arányosan több fehérje.

Nem veszek keton csíkot(nem is kellett), mer kezdőknek ajánlott. Olyan acetonos a reggeli első büfögésem mint a fene :) +nincs étvágyam


Amúgy köszi szépen ja sok kaja egyszerűen a hibás. Neked is kitartás. :)

2019. szept. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!