Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen tejet lehetne inni,...

Milyen tejet lehetne inni, persze mértékkel?

Figyelt kérdés

Imádom a tejet sajnos, zabkása most is mindennapi reggelim.

Tehéntej úgy tudom nem nagyon ajánlott, mi jobb helyette? Zab, rizs, kókusz tej?

Köszönöm :)


2019. okt. 10. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Barmelyik, amelyik izlik. Szojatejjel óvatosan, foleg ha no vagy, befolyasolja a hormonokat.

Sajat tapasztalatom szerint a kokusztej es a mandulatej a legjobb, a rizstejnek furcsa ize van, zabtej zabkasahoz tokeletes, bar vizzel is keszitheted akkor mar nyugodtan.

2019. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mértékkel tehéntejet is ihatsz nyugodtan.
2019. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🤗
2019. okt. 10. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Igyál nyugodtan tehéntejet, ha nem vagy laktózérzékeny. Nyilván ne literszámra, de zabkásába nem is kell sok. Én egyébként a zabkását fele víz, fele tejjel szoktam készíteni és tök finom.

Növényi tejek közül eddig a mandulatej ízlett nekem. A többi nem. De feleslegesnek tartom. Szinte csak víz az egész, kb. 4% mandulával. Na meg a segédanyagok, hogy összeálljon egynemű tejnek kinéző itallá.

2019. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Kecsketej?
2019. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Kókusztejből van natúr is (bioboltban), de legjobb (és legolcsóbb), ha magadnak készíted.

De 1-2 deci tej is beleférhet, ennyire nem kell ráparázni.

2019. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

A zabkását vízzel készítsd, mindig úgy csinálom, pont ugyanolyan. Olyan, mintha zabtejjel készülne.

A zabkása eleve nem tejes műfaj.


A tej karcinogén az ember számára.

2019. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld :)
2019. okt. 11. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehentejet ne igyal :)
2019. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden nap 1,5 dl kókusztejet fogyasztok, plusz ha olyat főzök, azt használom.
2019. okt. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!