Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 100g mogyoro nagyon sok dieta...

100g mogyoro nagyon sok dieta alatt?

Figyelt kérdés

Ma,illetve tegnap ettem 100 gramm mogyorot,mivel nagyon keves kaloriat eszek,igy ugye 100 gramm mogyiban (tescos) 612 kcal van,25g feherje es 50g zsir.Mellette ma ittam egy feherjeturmixot (110 kcal,26g feherje es par gramm zsir)

Ma meg enni fogok tonhalkonzervet (leontom rola mindig az olivaolajat) illetve kb 200 gramm natur joghurtot.Igy nem sok a mogyoro?

159cm/65kg/l



2019. dec. 6. 14:41
 1/8 anonim válasza:
38%
Ha mókus vagy, akkor nem sok. :)
2019. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
"Mivel nagyon kevés kalóriát eszek", de nem laksz jól, pedig jóízűen ehetnél, jóllakva! Egy teljes étkezésnyi kalóriát nassolsz, semmi értelme..
2019. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ennek semmi értelme. Ennyi erővel megehetnél reggel egy bigmac menüt utána meg nem eszel többet és akkor is max 1000 kalórián vagy. Egyél normálisan, naponta többször jó minőségű és összetételű ételeket. Ha ezt folytatod ebből az lesz, hogy rád jön egy falási roham, még a spájzot is megeszed, aztán hagyod a fenébe a diétát. Lehet úgyis diétázni, hogy nem sanyargatod magad ilyen hülyeségekkel, hogy egy nap egy marék mogyorót egy tonhal konzervet meg egy joghurtot eszel.
2019. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy szinte semmi normális kaját nem eszel.
2019. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha belefér az étrendedbe akkor nem sok. Olyan étrendet kell tartani amit hosszútávon tudsz tartani. Ha ezt tudod, akkor ezt edd. A tökéletes csirkerizs csirkerizzsel étrendtől nekem is felfordul a gyomrom, egy hétig sem tudom tartani.


Írta valaki, hogy semmi normális kaját nem eszel. Ezt nem lehet tudni, a kérdezőnek nem ez az egész napi étrendje, csak kiemelt egy részletet, az is csak mára és a tegnapi napra vonatkozik...

2019. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem sanyargatom magam,egyszeruen tobbet nem tudok enni.szoktam zoldseget meg csirkemellet enni,es ha ugy van akkor keves gyumolcs is belefer.nem ertem hogy ezzel mi baj van.a mogyoroba keves a ch,a bigmacbe meg azert joval tobb.
2019. dec. 6. 18:32
 7/8 Vree ***** válasza:
43%

Nem az egyes piszlicsáré tételek miatt kéne aggódni xD

A hosszú távú hatás és fenntarthatóság a lényeg. Megettél ehgy zacskó mogyorót? Egészségedre. Meg fogsz enni egyet minden nap (vagy más azonos szintű kaját)? Azt már akkor gondold végig. Úgyis csak hosszú távon tudod nézni, hogy hogyan változik a súlyod. (Pláne mert a napi ingadozás miatt csak az azonos napszakban mérteket lehet összevetni.)

Mérd meg reggel-este (este több), ha úgy gondolod túlettél mozogj (azt amúgy is), ha nem jól változik cserélj összetételt/mennyiséget/napi mozgást, úgy hogy a hangulatod és a munkavégző képességed/időd megmaradjon.


Nekem amúgy így ránézve a mai adagodra, hiányzik a bármilyen zöld, rostot nyugodtan ehetnél. Ez így kb. tiszta protein és koleszterin, ami fel se tud szívódni önmagában zöld nélkül rendesen, másrészt nem jutsz elég vitaminhoz.

(Persze nem vagyok szakértő, lehet hogy ez valami spéci ketogén diéta vagy mittomén, de én nem így raknám össze.)

2019. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha azon paràzol mennyi kalória van benne, akkor sok. Egyébként pedig egy tök jó , egészséges, finom, tàpanyagokban gazdag kaja. Én minden nap eszem valamilyen olajos magot, mogyorót is. Nem szàmolok kalóriàt ( màs módszert követek) és szépen fogyok.
2019. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!