Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Így nem fog csökkenni a...

Így nem fog csökkenni a koncentrációm? (példa mai étrend)

Figyelt kérdés

Kalória, zsír és fehérje megvan. Zsír sajna zsíros a hús mert disznó lapockából van, ezért több 20 grammal.

25 dkg lapocka, 30 dkg cukkini, 25 deka vörös bab, 1 nagy hagyma, meg a hozzávalók 1 mk étolaj 75 g paradicsomkonzerv. Ez elosztva 3 étkezésre. Reggel csak leves levét tudok enni 4 dl-t. És megeszek még 15 dkg pomelót ma. A szénhidrát 90 g. Nem lesz kevés, ha ezt tartom? Tapasztalatok érdekelnek. Köszi!

Paraméterek 170 cm 56 kg lány, napi fél óra közepes sport.


2019. dec. 12. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Azért ehetnlé többet a 170 centiddel, mint <1200 kcal. Mi a fenéért akarsz amúgy fogyni? Mindegy is, nem az én dolgom..

Nem napi fél óra közepes sport kéne neked, hanem heti 3×1 óra intenzív edzés, persze normális kaja mellett, mert akkor még erőd is lenne hozzá.

Amúgy a 90g engem megviselne elég rendesen. Én 210g ch között szoktam enni, lányként(nem, nem vagyok 100 kiló, kiállnak a bordáim).

Szerintem fölösleges ennyire levinned a szénhidrátot úgy, hogy a zsírt nem emeled.

Döntsd el, hogy akkor a zsírok vagy a szénhidrátok lesznek az első számú energia forrásaid! Kettőt nem érdemes sem magasan, sem alacsonyan tartani.

Amúgy olvastál a szénhidrátszegény diéta káros hatásairól is..?

2019. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mára jó, de hogy akarod ezt tartani, nagyon alacsony a szénhidrát?

Bevittél elég zsírt, és fehérjét, de mihez.. A levesnek miért csak a levét eszed?

2019. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én vékony zsíros vagyok, vagyis alig van izmom, és van rajtam kb. 10 kiló zsír. Erőteljes edzést sajnos nem végezhetek szervi okok miatt. Csak most kezdtem mozogni, nagy az étvágyam, de szeretném eltüntetni a zsírt. Izmot nem nagyon tudok építeni, mert nem használhatok súlyt.

Azért csak levet ettem, mert az maradt tegnapról, bele valók már nem. :)

2019. dec. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!