Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudtok olyan internetes...

Tudtok olyan internetes oldalt vagy facebook csoportot ahol sok diétás étel van vagy csak magatoktól recepteket?

Figyelt kérdés
Unom,hogy mindig ugyanazt eszem,persze tudom,hogy diéta,csak valami újat is jó lenne belevinni az étrendembe.Legtöbbször grillezett csirkemellet eszek bulgurral/rizzsel.
2020. jan. 12. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Tofu helyett csirkemellel is jól működik, de a tofu is tök jó, hogyha szereted

[link]

Ezek is jók néha, de itt azért van egy plusz kalóriatartam, amivel kell számolni.


Ha unom a húst akkor vöröslencse tésztát (magas a fehérjetartalma, hús helyett tök jó) eszek. Vagy kicsit "pörköltösen" megcsinálom a csirkemellet, és összekeverem a rizzsel és olyan mint a bácskai rizses hús. :D Ha már bulgurt eszel akkor tabulét is csinálhatsz. Vagy még olyat is szoktam csinálni, hogy ledarálom a csirkemellet, pici olajon megsütöm, főzök ki rizst, és egy jénaiba rétegezem, majd a tetejére rakok brokkolit és joghurtot (plusz egy pici light sajtot) és a sütőben megsütöm.

2020. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csirke- rizs/ bulgur? Nem csodàlom, hogy unod.

Simàn lehet finoman vàltozatosan enni. Nincs semmi akadàlya. Én szoktam pàrolt és sült zöldségeket hússal ( csirke, pulyka, sertés, marhahús, hal) pörkölteket, salàtàkat, leveseket, hüvelyeseket, tésztàs ételeket enni. A minap pl protein porból csinàltam palacsintàt.

2020. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!