Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta

A kérdés

Tudtok olyan internetes oldalt vagy facebook csoportot ahol sok diétás étel van vagy csak magatoktól recepteket?

Unom,hogy mindig ugyanazt eszem,persze tudom,hogy diéta,csak valami újat is jó lenne belevinni az étrendembe.Legtöbbször grillezett csirkemellet eszek bulgurral/rizzsel.

jan. 12. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Tofu helyett csirkemellel is jól működik, de a tofu is tök jó, hogyha szereted

[link]

Ezek is jók néha, de itt azért van egy plusz kalóriatartam, amivel kell számolni.

Ha unom a húst akkor vöröslencse tésztát (magas a fehérjetartalma, hús helyett tök jó) eszek. Vagy kicsit "pörköltösen" megcsinálom a csirkemellet, és összekeverem a rizzsel és olyan mint a bácskai rizses hús. :D Ha már bulgurt eszel akkor tabulét is csinálhatsz. Vagy még olyat is szoktam csinálni, hogy ledarálom a csirkemellet, pici olajon megsütöm, főzök ki rizst, és egy jénaiba rétegezem, majd a tetejére rakok brokkolit és joghurtot (plusz egy pici light sajtot) és a sütőben megsütöm.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 13. 09:08 Privát üzenet

Csirke- rizs/ bulgur? Nem csodàlom, hogy unod.

Simàn lehet finoman vàltozatosan enni. Nincs semmi akadàlya. Én szoktam pàrolt és sült zöldségeket hússal ( csirke, pulyka, sertés, marhahús, hal) pörkölteket, salàtàkat, leveseket, hüvelyeseket, tésztàs ételeket enni. A minap pl protein porból csinàltam palacsintàt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 13. 14:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen diétás karácsionyi étel öteteitek vannak? Vegetáriánus kéne és főleg levesek érdekelnek.
Tudnátok mondani nem romlandó diétás ételeket, recepteket?
Miért mondják hogy a natúr joghurt kitűnő diétás/fogyókúrás étel?
Nektek mik a "kedvenc" diétás és edzős tévhiteitek?
Egyszerűen elkészíthető diétás/egészséges étel recepteket írnátok? Legjobb amit ti is szoktatok csinálni.
Tudtok-e olyan helyet Budapesten, ahol rendelésre hoznak diétás ételt? Úgy, mint a pizzát, rendeled és hozzák nem egy héttel előre rendelős módszerrel.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Szénhidrátszegény diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!