Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen eteleket vigyek a suliba?

Milyen eteleket vigyek a suliba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok befizetve a menzara,mikro sincs a sulimban,igy tanacstalan vagyok.1200 kaloriat eszek egy nap,amibol nagyon max 35-40g a szenhidrat,csak az a baj,hogy a suliba nem tudok olyat vinni,amibe keves ch vatippek,otletek?Az olyanok mellozzenek,hogy ez a dieta egeszsegtelen.

2020. febr. 8. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem érthető, hogy miért akarja valaki az izmait leépíteni.

Saláta, sült/főtt/párolt zöldség + hús/hal/sajt/tojás.

2020. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fasírtot.
2020. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészségtelen, ha jól csinàljàk. Ha értenéd is a ketogén étrend lényegét, rendesen utànajàrtàl volna, az pl jó lenne, mert ez alapjàn kb csak divatból kezdted el, de rosszul van összeàllítva, ami veszélyes is lehet az egészségedre. Segítek: ilyen szénhidràtbevitel mellé sokkal több zsírt kell fogyasztani, azaz magasabb energiabevitel kell, mert így csak koplal a szervezeted.

De ahogy gondolod.

2020. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"Kérlek ne mondjátok, hogy egészségtelen, ha úgy táplálkozok hogy mellette a szervezetem konkrétan a túlélésért küzd és minden szükséges vitamint tablettákból kell mellette bevinnem." lol
2020. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!