Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3 hónap alatt lehet fogyni...

3 hónap alatt lehet fogyni 10-15 kilót?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha van miből akkor igen. Mennyiről kellene?
2020. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2020. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Persze de számolj utána. Egy kg zsír 7000 kalória, 1 óra kocogás kb 700 kalória. Azaz lehetséges de rengeteget kell sportolni. Ész nélkül ne diétázz mert amikor nagyon keveset ettem lelassult az anyagcserém és minden kiló kamatostul jött vissza. Most én is diétázom és eszméletlen sokat sportolok, emellett megy le heti kb 2 kg de azt tudom hogy zsírból, nem izomból. Ez azt jelenti hogy heti 6 nap edzek több órát. Amikor elkezdessz diétázni az első 2 kg kb vízből ugrik le. Azaz a tested ledobja a felesleges vizet amikor érzékeli a táplálék bevitelben történő váltást. Ez még nem fogyás noha a pocid kisebbnek fog tőle tűnni. Ha havi 5 kg-t akarsz fogyni az teljesen reális dolog. Hajrá, sok sikert hozzá. Ha nagyon sóvárogsz az édes íz után igyál egy teát édesítővel, nekem segített. Szedj vitamint is, segít talpon maradni mert diéta alatt fáradtabbak az emberek. Én pl supradint szedek most de eddig scitec vitamincsomagot szedtem.
2020. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
68 kg vagyok és 55 szeretnék lenni mint szülés előtt, de már 60nak is örülnék. 160 cm vagyok, 2 éve szültem és már nagyon zavar, hogy ennyire elhagytam magam. :(
2020. febr. 25. 11:55
 5/15 A kérdező kommentje:
És milyen diétát ajánlanátok amivel nem éheznék? Fehér liszt és cukor mentes az kibirható? Sportolás szerintem az itthoni torna marad mert kisgyerek mellett másra nincs lehetőségem. Napi fél óra torna kell vagy heti 3x30 perc elég?
2020. febr. 25. 11:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem ha fogyok akkor ugye nem fog megereszkedni a mellem? Mert szoptatastól sajnos így se olyan már mint volt, de gondolom azzal már nem tudok mit kezdeni? 1evig szoptattam
2020. febr. 25. 12:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz ilyen gyorsan fogyni? Miért nem lehetne pl. 5 hónap alatt?
2020. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de adj neki több időt, ha 4 vagy 5 hónap lesz, akkor sincs semmi, a végén már csak pár kiló marad.

Az étrend a kulcs, a mozgás azért hasznos, mert segít megőrizni (esetleg fejleszteni) az izmaidat, és nem lassul le annyira az anyagcseréd, plusz jobban is fogsz kinézni a végére. Én hetente 3x szoktam edzeni (otthon, súlyzóval), nekem már ez is hozott eredményt.

A finomított szénhidrátok (finomliszt és cukor) elhagyása hasznos, de már az is sokat számíthat, ha minimalizálod vagy ritkán fogyasztod ezeket. Sok zöldség, elég fehérje, kevesebb feldolgozott étel, az se árt, ha szedsz valamilyen multivitamint.

2020. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a három hónapot nagyon alul kalkuláltad, mivel nem vagy extrém túlsúlyos éheztetni kellene magad hozzá. Amitől egyrészt vissza fogsz hízni, másrészt megereszkedik a bőröd is valószínűleg.
2020. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyárra szerettem volna lefogyni. Igazából januárban akartam volna már el kezdeni de nem tudtam még rá enni magam.
2020. febr. 25. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!