Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » IR diéta és 3műszak, ti...

IR diéta és 3műszak, ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

3 műszakban dolgozom,ami folyamatos.

8 órás műszak.

Nehezített pálya ,főleg ami még fontos lehet: faluban élek,extra hozzávalók különlegességek beszerzése nem megoldható.

Minden ötletet és tanácsot szívesen fogadok!



2020. márc. 7. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt se tudom mi az az IR diéta.

Én kalóriszámolással, rendszeres mozgással fogytam 27 kilót

2020. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Betegség miatt tartandó diéta, 180 gramm Szénhidrát.

Van akinek csak 160gramm. Akinek hasonlót kell tartani azoknak a tapasztalatait várom.

2020. márc. 7. 12:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Mozgás megvan,8 óra fizikai munka gyárban,emelés,pakolás,cipekedés,ide oda szaladgálás,nem épp egy finom női munka de nincs jobb.
2020. márc. 7. 12:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 160ch- ra voltam ítélve. Borzalom. Egy dekàt se fogytam vele és folyton éhes, fàradt voltam. :( Nekem nagyon nem jött be)

Vàltottam egy könnyebben tartható, alacsony szénhidràttartalmú ,magas zsír és fehérje tartalmú, szintén IR-re való életmódra. 80-85 ch a napi bevitelem àtlagosan, de csak kb 2 hónapig szàmolgattam minden nap, azóta megy anélkül is. Néha ellenőrzöm csak, 40 kiló mínusznàl jàrok. 1 éve kezdtem.

2020. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Írhatok privatban neked ?


Nekem azt mondtak ez milyen jó és majd megszokom ,de lassan munkaképtelen leszek a folytonos éhségtől meg kóvalygok.

2020. márc. 7. 17:24
 6/11 A kérdező kommentje:

kikészít, főleg ,hogy ugye éjszakás műszakban is nappal kellene enni de olyankor alszok, éjszaka meg ahogy csinálom a fizikai munkát pörgök tehát éhes vagyok.


Meg sose tudtam tartani a keretet h mikor egyek mert soron dolgozom és Nemtudok bármikor szünetre menni.


Meg vagyok áldva ezzel rendesen ....

2020. márc. 7. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-es tipusú cukorbeteg vagyok, nekünk tilos 3 műszakban dolgozni. Neked ezt nem mondta a doki?
2020. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

10 hónapig voltam munkanélküli, muszáj volt elvállalnom ezt különben nagy bajban lennék már.

De nem cukorbeteg vagyok “csak” inzulinrezisztens.

2020. márc. 7. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne màs utat is kipróbàlnod, ha ezzel nem érzed jól magad. ( Meg is értem). Írtam privàtot.
2020. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Epéd, májad milyen? Ha jól bírják, emeld a zsír és fehérjebeviteledet, hogy meglegyen a kalóriamennyiség a működéshez.


Nem tudod megbeszélni velük, hogy ne kelljen éjjelre menned?

Ha semmi sem megy, akkor egyél éjszaka is, csak ne gyakran, hanem egyszerre többet, hogy utána hosszú étkezésmentes szüneted legyen. Sajnos tökéletes megoldás nincsen rá.

2020. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!