Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyhatok a leggyorsabban?

Hogyan fogyhatok a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Igazabol nagy sulyfoloslegem nincs, de ket honapig otthon meresztettem a seggem es a combjaim sajnos ez meg is latszik illetve a karomon h vasgtagodtak. A regi farmerkn feljon de nem ugyanugy erzem magam benne. Kb 5kilotol hoy tudnek a leghamarabb megszabadulni?

Heti haromszor jarok konditeremben amibol ket nap futok es elipszis gepezek. Egy nap pedig erositek sulyzos edzesekkel kitoresekkel guggolasokkal, teljes edzessel. Illetve heti egyszer meg kulon kardio edzesre is elkezdtem jarni tobbe kevesbe birom de nagyon nehez igy hogy elpunnyadtam.

Az etkezesemnel odafigyelek a feher lisztes dolgokra azt egyaltalan nem eszek, de napi egy cukros energiaital sajnos lemegy, meg kb ketszer 3dl ( ket nagypohar) cukros udito( altalaban sio rostos) ezeket nem igazan tudom llikvidalni az eletembol, de mar igy is csokkentettem es steviaval edesitek limonadet teat iszok melle.


Mindenhova biciklivel jarok, ha tehetem akkor nagyobb tavokat is lebiciklizek ( 10-20km kenyelmes tempoban de megallas nelkul)


Tudnatok meg valami tanacsot adni h sikeresebben menjen a fogyas?


Puffasztott rizzsel keszitem a reggelim, edzesek utan iso whey zero feherjet iszom (delelott es 2,8as tejjel) ha erosito edzeseket vegzek akkor pedig bcaa-t keverek es azt iszogatom.

23 eves vagyok es no

170cm jelenleg 67-68 kilonkorul


A legidalisabb testsuly alkatot nezve nekem a 60-61 lenne az idealis de ha mar ez az ot lemenne sokat segitene a maradek 2 kilon.

Koszonom.


Kepet a jelenlegi testalkatomrol is szivesen kuldok uzenetben


2020. márc. 12. 11:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Az edzeseket a kondiban mult heten illetve a kulon kardio edzest eheten kezdtem el.


A kaliroabevitelem napi 1200-1300 kozott vanmig nem mozogtam is kb 1500-1600 kozott volt ugy h nem mozogtam szo szerint semmit

2020. márc. 12. 11:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Az 1200-1300as kcal bevitlebe nincs beleszamitva az elegetett kaloria az edzesekkel
2020. márc. 12. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én 6 hét alatt adtam le 5.5 kilót, most vagyok 64.


Minden nap 2500 kcalt égetek és 1500-at eszem (minimum 120g fehérjével). Hogy meglegyen a 2500, napi 1 órát sétálok és heti 10-szer edzem, abból 5 erősítés és 5 kondícionálás.


Csak azért írtam ezt le, hogy érezd, mit kell csinálni a gyors fogyáshoz. Amit te csinálsz, azzal jóval lassabb lesz. Tudod egyáltalán, hány kalóriát eszel egy nap? Miért nem tudsz arról a cukros üdítőről lemondani?

2020. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Úgy hogy ezeket mind elhagyod.

Az étkezést.

Mentes víz, saláta, párolt sült hús.


Reggelire rántotta két tojással, kenyér nélkül.

Vacsora egy kis túró uborkával.


Ennyi a nagy titok ,nem fogsz éhen halni.


Jobban figyelsz, a bcaa rá meg a fehérjére,mint a rendes étkezésre.

2020. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1200-1300 kcalt fogyasztok egy nap ebben nincsen az edzesek altal elegetett kaloria benne

Feher lisztes kajakat nem eszek korabban sem nagyon ettem, illetve az olajban sult dolgokat sem.

Zsirral fozok mindent, tobbnyire szinte csak husokat esetleg egy kis rizst koretnek.

Napi etkezesem igy nez ki:

Reggel 7kor kelek, pufi rizs sajttal felvagottal keves majonezzel ketto szendvics negy darab pufirizsbol osszeallitva.

Bomba energiaital

Liminade/tea steviaval

Elmegyek edzeni kb 1-1,5 orat amivel ha futos napom van kb 6-700 kcalt egetek, otthon iszok feherjet

Az ebedet rendelem abbol rendszerint csak a foetelt eszem, koretet tesztat krumplit nem eszem meg melle.

3-4 ora fele szoktam megehezni akkor csinalok meg ket pufirizses szendvicset vagy egy banant/ almat eszek meg.

Estenkent iszom meg a ket nagy pohar rostost..

2020. márc. 12. 14:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap vacsira ettem harom tojasbol tojasrantottat teflonon sutve baconnel meg paradicsommal, kenyer minden nelkul.
2020. márc. 12. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3-asnál az igazság
2020. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!