Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha 2. Típusú cukorbeteg...

Ha 2. Típusú cukorbeteg vagyok és ha 25 körül van a cukrom akkor melyik a jobb diéta ha 3szor eszem vagy ötször?

Figyelt kérdés
Például 8 órakor eszek 1kiflit,12kor egy kefirt,4kor1kiflit,vagy 8kor eszek 1kiflit,10kor 1kefirt,12kor 1kiflit 14kor 1kefirt 16kor 1kefirt.

2020. ápr. 2. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inzulinos vagy? Ez a kefír, kifli elég gáz diéta. Mostb3 alkalommal eszem, újninzulint kaptam, de a régi 5 alkalmas nekem jobb volt.
2020. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmilyen módon nem jó diéta. Ha cukorbeteg vagy, akkor legalább 5x kell enned, de nem ezt.
2020. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy nem tk kifli, itt már megbukott
2020. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok inzulinos és a Diaprel gyógyszert szedek napi 2*60 mg.ot. Ti mit ajánlanátok mit egyek a napi 5 étkezésnél? Valamit kell csinálnom mert állandó a 25ös vércukorszintem.
2020. ápr. 2. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Elhízott is vagy nem? Az ilyen gyors CH-k nem jók egészségeseknek se, nálad meg még rosszabbak.


A sejtek inzulinérzékenysége növelhető, ha ritkábban eszel, jó út, ha 12órás szünetet tartasz éjszaka, tehát ha este hétig befejezed az evést, másnap hétig semmit se eszel. IR-nél biztos jobb a ritkább étkezés, szerintem 2-es típusú diabétesznél is jól jöhet.

2020. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2/5 válaszolonak Miért szerinted mit kellene ennem?
2020. ápr. 3. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiflit felejtsd el. Sok zöldség (leves, főzelékek, párolt és nyers zöldség), hús, tojás, alacsony glikémiás indexű ételek. A tejtermékeket ne vidd túlzásba. Mérd rendszeresen a vércukrodat, hogy kitapasztald, milyen ételek jók neked.
2020. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dietetikusnál nem jártál? Napi 5 alkalommal 160 g ch-t kéne fogyasztani elosztva. Kerülve a cukrot, fehérlisztet. 25-ös cukor hatalmas, szerintem inzulin kéne. Nekem soha nem volt ilyen magas és rögtön inzulinra raktak.
2020. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap kiflit meg kefírt eszel? Ez ugye valami rossz vicc. Miért nem eszel valami rendeset? Zöldségek, hús, barna rizs...
2020. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!