Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan állítsak össze olcsó,...

Hogyan állítsak össze olcsó, de egészséges étrendet?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. A diákmunkából befolyt pénzemből kell fizetnem az albérletem és az étkezésemet is. Inzulinrezisztenciám van.


Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan állítsak össze ennek megfelelően "olcsóbb" étrendet? Havonta erre kb 50 ezer forintom lenne.



2020. jún. 5. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán, de bonyolultan..

A szénhidrát miatt első sorban a zöldségeket kell választanod, lehetőleg akciósan. Illetve mélyhűtve sokszor olcsóbbak mint frissen.

2020. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe a hüvelyeseket: lencse, borsó, bab, sárgaborsó, csicseriborsó...


Olcsó fehérjeforrások, és a szénhidráttartalmuk nagyon jó minőségűnek számít. A fehérjék jó hasznosulásához komplettálni kell őket (gabonával, rizzsel vagy olajos maggal együtt fogyasztani, de vigyázat, a földimogyoró hüvelyesnek számít). A lencse meg a bab nagyon jó rostforrás is.

2020. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt javaslom neked:

Hogyan étkezzünk egészségesen és olcsón • Dietless

dietless.hu › Életmód › Tippek

2017. dec. 10. - A rendelkezésre álló idő és pénz gyakran akadálya az egészséges ételek vásárlásának és elkészítésének. Nem kell ennek így lennie!

2020. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!