Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen fogyókúrás reggelik...

Milyen fogyókúrás reggelik vannak?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok párat

2020. jún. 9. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Bármi lehet fogyókúrás, ha úgy készíted el vagy keveset eszel belőle.
2020. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Zabpalacsinta zsírszegény túróval, pár csepp citromlével

Tk. kenyérből készült szendvics friss zöldségekkel, csirkemellsonkával

Zabpehely bármilyen gyümölccsel, fahéjjal, steviával

Tükörtojás

2-3 tojásos rántotta pici zsiradékon

Tojáskrém natúr joghurttal krémesítve, 1-2 kis szelet tk. kenyérrel

2020. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Az se mindegy, hogy milyen elven alapszik az a fogyókúra.

Pl kalória számolás, ketogén diéta vagy egyéb más.

2020. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%
Egyetértek az első válaszolóval. Fogyókúrás étel lehet egyébként a tojás, vagy valami teljes kiőrlésű pékáru zöldséggel. Van aki csak gyümölcsöket eszik reggelire. A joghurt és a smoothie is jó lehet. Esetleg valami egészséges keksz, például zabkeksz. És hát szerintem a legjobb a zabkása és a rizskása. Elég nagy a választék a bolti, 3 perc alatt elkészíthető porok között, de akár saját magadnak is elkészítheted. A tetejére tehetsz chia magot, gyümölcsöt vagy magvakat. Szerintem sokféleképpen lehet variálni az ízeket, így hosszabb távon is változatosan tudod reggelizni.
2020. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ mennyit eszel belőle, de amikből kevéssel is jól lehet lakni az pl.

zabkása - 50grammból már kijön egy adag, de a 100gramm is még mindig beleférhet egy napi keretbe


tojás - kettővel már jóllakhatsz és nyugodtan ehetsz hozzá pirítóst is vagy egy vékony szelet bacont, esetleg több szelet csirkemellsonkát


chia puding - megcsinálhatod egy zsírosabb tejjel is, mert kb 1.5dl kell hozzá és az a cél, hogy jóllakj, viszont ezt előző nap elő kell készítened


Amiket kerülj, azok a péksütik, hiába hirdetik bármilyen szuperegészségesnek, attól még nem fogyókúrás. Egy darab lazán tartalmazhat 400-500 kalóriát és utána nagyon hamar éhes leszel (akkor is ha teljes kiőrlésű). És a szendvicsfélékkel is jobb vigyázni, mert könnyen összejön a sok kevés hozzávalóból rengeteg kalória.

2020. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Az ötös írt pár jót, bár csendben megjegyzem, hogy egy nagyobb darab ember tapasztalataim alapján nem lakik jól 2 tojással meg egy pirítóssal. (Nem tudom a kérdező mekkora, de ha nagyobb darab bőven belefér a fogyókúrába is, hogy 3 tojást egyen több zöldséggel pl. Tehát a mennyiségek attól függ mennyi kilóról indulunk. Ha drasztikus a különbség ahhoz képest amit eddig evett az bezabáláshoz fog vezetni.


Reggeli ötletek még


Joghurt gyümölccsel és magokkal

Halkrém, tojáskrém vagy körözött zöldségekkel, teljeskiőrlésű kenyérrel (kenyér kevés, zöldség sok)


..és én időnként benyomtam reggelire salátás riomare konzervet is :)

2020. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam a körözött nagy favorit és nagyon könnyű elkészíteni. Nálam kb mindenhez köret.
2020. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen elvekre épül az étrend.

Az én diétàm fő reggelije: 3-4 tojàsos ràntotta/tükörtojàs, sajttal/ sonkàval/ kolbàsszal, 1 kanàl zsíron sütve.

Lowcarb étrend, nem szàmolgatok kalóriàt.

2020. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!