Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Slim pasta néha belefér a...

Slim pasta néha belefér a fogyókúrába? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja fogyózom,élveztem eddig nagyon. Eddig kb 8 kg ment le, de néha rám tör a tészta éhség. Teljes kiörlésű durum tésztát eszem néha, heti kb egyszer-kétszer szárazon 30g-ot. Viszont szeretnék kicsit többet enni tésztát, ezért gondolkoztam a slim pastán. Sajnos nem sok véleményt találtam róla, jó lehet beiktatni a fogyókúrába/életmód váltásba?

2021. febr. 18. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, edd nyugodtan, hisz zero kalóriás🥰
2021. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen eszem, nagyon szeretem, és hasznosnak tartom ezt a tésztát, diétában és normál súlytartó étkezésben is.

Viszont sokan nem szeretik az állaga miatt. Ha ízre, állagra neked bejön, edd nyugodtan, szinte csak rost, még hasznos is. Igyál hozzá sok vizet.

2021. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én próbáltam többféleképpen elkészítve, de borzalmasan undorító számomra.

Inkább lemondok a tésztáról, de ilyen förtelmet nem eszek.

Nem elégíti ki az igazi jó tészta utáni sóvárgást úgysem.

2021. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!