Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi a véleményetek a diétámról?

Mi a véleményetek a diétámról?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok 81kg. Szeretnék 10kg-ot leadni. Nem vagyok vészesen kövér,csak van tokám,meg egy kis pocakom. Próbálom számolni a kalóriákat és a szénhidrát mennyiséget csökkentettem le. 1 étkezéshez max 60g szénhidrátot fogyasztok.kb napi 150-200g szénhidrátot fogyasztok 60-80g fehérjét,60-80g zsírt. 3szor étkezek plusz egyszer amikor 1 alma,vagy körte,próbálok minél több zöldséget is beiktatni,csak vizet iszok. Olyan heti fél,1 kg jön is le. Igaz nem vagyok túl energikus,de nincs olyan nagy hiányérzetem az ételek után. Most már 2kg lejött és elvileg még 2 hónap és kb meglesz a -10kg fogyás. Mi a véleményetek erről?
2021. febr. 19. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte gyosabban jönnek le a kilók, aztáb le fog ez lassulni.


Egy kis izomtónust kéne betámasztani mellé, és nyárra jó lesz ez. Mit sportolsz?

2021. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen közbe a fegyencedzést is csinálom heti 1szer minden izomcsoportra(szombat-felsőtest,vasárnap-láb). Ezért figyelek is a fehérjére,hogy a 60-80g esetleg kicsit több meglegyen naponta.
2021. febr. 19. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Én, ha nem is 1 az 1-ben,de megfordítanám a szénhidrát fehérje arányt, kb akkora vagy mint én, csak én egy picit idősebb vagyok😃. Kb eszek 200g fehérjét, max 150g ch-t, 50-60g zsírt. Heti 6 edzéssel.
2021. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szénhidráttal napi 160g-ig lemehetsz viszont proteinből a 200g is mehetne és több mozgás ami nem megszokott.
2021. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Azért 200 g fehérje elég sok. Kb 1.5 g/ testsúlykilogramm felett nincs po.

zitív hatása, persze lehet többet enni ha az ember kedvenc étele a csirke de egy bizonyos szint felett a fehérje ugyanúgy csak a kalóriákhoz tesz hozzá mint az összes többi makrotápanyag


Amúgy elég normálisnak hangzik, de a lényeg hogy tudd tartani szenavedés nélkül!

2021. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem értek egyet ha azt akarja hogy zsírból fogyjon több proteinre van szüksége, mert a szervezet olyan furcsán működik hogy előbb bontja le az izomszöveteket mint a zsírsejteket. Ráadásul ha sportol, edz is közben még gyarapodhat is az izomzata és igy jobb lesz a testi megjelenése is.
2021. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!