Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért fél mindenki a szénhidrá...

Miért fél mindenki a szénhidráttól?

Figyelt kérdés
Ha a fogyás a kalória deficiten múlik, nem a szénhidrát deficiten, akkor mi értelme? Ha kalória deficitben vagy, akkor miért nem jó a magas szénhidrát bevitel? Miért pont a ch-t csökkenti mindenki, miért nem a zsírt?

2021. márc. 24. 11:47
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
65%
Én sem értem, behülyítette az embereket a sarlatán Schobert Norbi.
2021. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
84%
szerintem azért, mert a legtöbb ember eleve szénhidrátból eszik nagyon sokat, aztán abból egyszerűbb és észszerűbb csökkenteni, mint amiből nem eszik annyival többet a kelleténél.
2021. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
56%

#2

Oké, de alapból a szénhidrátra van a szervezetnek a legnagyobb szüksége. Meg csomó felesleges kaja, például a csoki is inkább zsír heavy, mint szénhidrát heavy.

2021. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
63%
Tehát arányaiban a legtöbb ember zsírból több felesleges kalóriát visz be, mint szénhidrátból.
2021. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
39%
amit a kettes mond. és nem csak hogy azzal tudja a leginkább csökkenteni a kalóriát, de a saját tapasztalataimra alapozva, sokan szénhidrátból arányaiban többet eszünk még akkor is ha kalóriadeficitben vagyunk. Oké, így még mindig fogyunk, viszont ha már ott tartunk, hogy formálódni ,erősödni, kis izmot szeretnénk, akkor már hátráltat a szénhidrát nagy aránya.
2021. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
69%

"viszont ha már ott tartunk, hogy formálódni ,erősödni, kis izmot szeretnénk, akkor már hátráltat a szénhidrát nagy aránya."

Már miért hátráltatna? Éppen hogy segít ebben.

2021. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
89%

Nekem személy szerint jobban bevált az alacsonyabb szénhidrát-magasabb fehérje. Így sikerült tényleg zsírból fogynom és formásodnom. Nekem könnyebb betartani is, jobban jól lakok. Amikor nem figyeltem a makrókra és szinte majdnemhogy csak a szénhidrát tette ki a kalóriakeretemet, akkor nagyon nehéz volt kibírnom, esténként éhesen feküdtem le

De nem gondolom hogy ez a jó ahogy én csinálom és mindenki más hülye,hanem szerintem ki kell tapasztalni hogy kinek mi válik be

2021. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Nekem van egy olyan elméletem, hogy ez a húsipar propagandája. Nem olyan régóta van ez a nagy szénhidrát ellenesség. Amikor az emberek nem húst hússal ettek, akkor nem volt ez így. Fogyni akarsz? Egyél kevesebbet szénhidrátot. Miben nincs szénhidrát? Hát a húsban..
2021. márc. 24. 12:31
 9/60 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk vannak csirkéink szóval a hús+tojás meg van oldva:D ezen kívül túrót eszek sokat, azt viszont a boltban veszem

De nekem igazából ez a része mindegy is,mindegyiknek az a célja hogy eladja a termékeit,inkább csak azzal foglalkozok hogy nekem mi vált be

2021. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
37%

"Így sikerült tényleg zsírból fogynom és formásodnom."

Ez nem a low carb-high protein arány miatt volt, hanem az edzéstől. Ha éhesen feküdtél le, akkor valószínűleg nem elég lassú felszívódású szénhidrátot ettél.

2021. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!