Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen salátát készítesz,...

Milyen salátát készítesz, mennyiből jön ki egy adag, hol veszed a hozzávalókat?

Figyelt kérdés
(fenntartható ötletekre vagyok kíváncsi)

2021. okt. 19. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiflitôl szoktam rendelni a bevásárlást. Zacskós sali, paradicsom, feta, lime leve, spriccelős olivaolaj. Kb 300ft egy adag így.
2021. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére már semmilyet... teljesen leálltam róla. Borzalmasan ráfüggtem. Néha eszek, ilyen tálcás salikat, de ennyi. Megútáltam, mint gyerekkoromban a teát :-D
2021. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Boltban veszem a zöldségeket és egyebet, amit felvágok és bekeverek magamnak. :D Milyen kérdés ez? Kb. bármit meg lehet csinálni salátának, az ára pedig az adott verzió tartalmától függ!

Min. 500Ft viszont lesz 1 adag.

A jégsalátát és a tökmagolajat, krémsajtot nagyon szeretem, így gyakran kombinálom bele.

Amíg nem te ülteted és rakod el a magjait és a maradékát komposztnak, nem te eteted az állatokat és vágod le, neveled fel az újakat, látod el az általad termelt élelemmel, addig nem lesz fenntartható, hisz nincs körforgás..

2021. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üzletben veszek minden hozzávalót. Saláták, gyümölcsök, hal, csirkemell. Mindig ott, ahol olcsóbb. Öntetet otthon csinálok diétásat. Natúr joghurtba, uborka, fokhagyma és oregánó.

A salátákhoz mindig keverem a hozzávalókat és akkor nem unalmas. Este szoktam enni, hogy olyankor ne vigyek be sok kalóriát.

2021. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az árakat nem tudom, a párom intézi a bevásárlást. Amikből jellemzően salátát csinálok

Vegyes ( jégsaláta, uborka, paradicsom, retek, hagyma, szezámmag)

Uborkasaláta ( kígyóuborka, hagyma, kesudió)

Paradicsomsaláta ( paradicsom, hagyma, tökmag)

Paprikasaláta (színes kaliforniai paprika, zöldpaprika, piros paprika, hagyma, mogyoró)

Kukoricasaláta (főtt kukorica, majonéz)

Káposztasaláta ( fejes káposzta, reszelt sárgarépa, majonéz)

Az öntet amit magamnak keverek: laktózmentes yoghurt, metélőhagyma, só, fokhagymabors

Mindig eszem hozzájuk valamilyen húst is. Csirkemellet, combot, sertéshúst, vagy pulykát

Imádom a salátákat:)

2021. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!