Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Valaki követi a Zóna diétát?

Valaki követi a Zóna diétát?

Figyelt kérdés
Van-e értelme a 30/30/40 makroaránynak, tényleg könnyen tarthatóvá válik tőle a kalóriadeficit (1600 kcal / nap)? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi olyanoktól, akik követték vagy követik ezt az étkezési stílust. Miket ettetek?

2022. márc. 28. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Követtem egy ideig hasonló sémát a makro-k megosztásában, de arra jöttem rá, hogy mindenkinek más válik be. Személy szerint nekem sokkal jobban megy a diéta ha kifejezetten magas (60-70%) proteint viszek be és a többit arányosan osztom el. Nekem sokkal nagyobb a jóllakottság érzetem a hústól, a szénhidrát bevitelemet pedig közel teljesen zöldségekből viszem be(nem fogyasztok lisztet). +kis megjegyzés zsírral sütök amit ugyan úgy beleszámolok a napi kalóriáimba de ízesebb tőle az "kevés" étel :) -1650kalóriás diétán vagyok jelenleg.
2022. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást. Sajnos nálam a túl sok fehérje és / vagy a túl kevés szénhidrát problémákat okoz. Én is a kísérletező típus vagyok, és ezeket már kitapasztaltam.
2022. ápr. 3. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!