Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Valakinek bevált akármelyik...

Valakinek bevált akármelyik villám diéta?

Figyelt kérdés
Tudom életmódváltás a legjobb, anélkül nem fog menni, de mégis kíváncsi lennék valakinek sikerült e fogyni mondjuk az interneten fent lévő gyors diétáktól? Ha igen akkor melyik diéta által?
2022. ápr. 7. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen vannak, akiknek sikerült, a gond csak annyi, hogy utána ugyanilyen villamhízás követte, az eredmény jópár plusz kiló lett, meg adott esetben tönkretett egészség mellé
2022. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez is érdekelne hogy megtudta e tartani a súlyt akinek sikerült lefogynia
2022. ápr. 7. 22:12
 3/9 anonim válasza:
82%
Influenza. Egy hét alatt 4 kiló. De nem ajánlom. :D
2022. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet nem fogsz találni
2022. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Dialízis, vesebeteg ismerős pár óra alatt hat kilót fogyott vele.


Egyébként meg hallgass az egyesre, az ilyen koplalós csodadiéták nem tartósak és károsak is.

2022. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván nem válnak be a villámdiéták, kb első dolog, amire az ember rájön, ha kicsit is belenéz az egészséges életmód, fogyás, sport témákba.

Ha küldesz egy konkrét diétát, szívesen darabjaira szedjük neked : D

2022. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi számít villámdiétának? Sokan pl a lowcarb-ot is annak tartjàk, pedig egy egész életmódváltást meg lehet vele valósítani. Én ezt tettem és bevált.
2022. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Villámdiéta = villámgyorsan (egy-két hét) alatt fogysz le 5-10 vagy több kilót, általában egyféle élelmiszer fogyasztása mellett
2022. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Ja értem, szóval amik netto hazugságot ígérnek. Így oké😊
2022. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!