Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kenyeret kiiktatni...tippek...

Kenyeret kiiktatni...tippek reggelire,vacsira?

Figyelt kérdés

Egy ismerösöm ledobott 5 kg-ot es szuperul nez ki a böre is (regebben problemas volt).



Elmeselte hogy egyszeruen nem eszik pekarut.


Biztos van itt mas aki szinten nem eszik pekarut vagy keveset (neha-neha) csak.

Azoktol kerdem akkor mit esztek helyette?


Nekem bevallom hozza tartozott eddig a reggelihez a kenyer vagy egy bableveshez vagy gyors vacsihoz egy kenomajas kenyer paradicsommal stb.


Köszönöm a tippeket.


(az ismerösömet nemtudom , akarom megkerdezni mert csak tavoli ismeros akit kb sosem latok)


2023. ápr. 27. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Én nem hagytam el, csak purpurra cseréltem.
2023. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1-es az amolyan abonett szeru?
2023. ápr. 27. 19:55
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha sosem látod, akkor honnan tudod, hogy szuperül néz ki a bőre?
2023. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Egyél rozskenyeret mondjuk. Az is kenyér, de ugye másmilyen.
2023. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem a kenyéren múlik.

Valószínűleg a bőre nem a kenyér elhagyásától tisztult ki. Semmi olyan nincs a kenyérben, amit amúgy ne vinnél be másból a hétköznapok során, szóval telesen felesleges kiiktatni.

2023. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Én egyáltalán nem eszem kenyeret, vagy pékárukat pl. Reggelire zabkását szoktam enni, cukor nélkül, egy pár szem mandulával, kesudióval, mogyoróval. Tízóraira 1 vagy 2 db főtt tojást zöldségekkel, salátával és mellé puffasztott rizsszeletet szoktam enni. Igaz, én összességében elég szigorú diétát tartok, nem eszem pl bablevest, pörköltet, ilyesmit, de semmihez nem hiányzik a kenyér.

Ha te nagyon nem tudsz lemondani róla akkor javaslom hogy 1-1 szelet teljes kiőrlésű kenyeret egyél alkalmanként. A cukros, fehérlisztes péksütiket szerintem el kellene felejteni...

2023. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges kiiktatni, inkább a fehér, kenyérnek nem nevezhető pékipari melléktermékeket hagyd el, ha tudsz süss magadnak kovászos kenyeret, kevert lisztből (rozs pl), magvakkal vagy vegyél normális pékségben rozs vagy tönköly, vagy teljes kiorlesu, vagy magvas kenyeret. Kicsit drágábbak mint a hipermarketes meg albán pékséges cuccok, de én például azóta nem puffadok, amióta ezeket elhagytam, és kevesebbet is eszek ezekből a kenyerekből, árban kb így ugyanott vagyok. A peksutiket tényleg megpróbálhatod lecsökkenteni, de lehet kapni már több helyen pl csökkentett cukortartalmú, teljes kiorlesu kakaós csigat, túrós pitet, nem annyi a választék ezekből,de azért van.
2023. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiába hagyod el a kenyeret, vagy úgy amúgy a pékárukat, ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz lefogyni. Ezt ugye tudod, kedves kérdező? Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
A purpur kenyér nem olyan, mint az abonett, teljesen kenyér állaga van, csak purpur lisztből készül, kevésbé túráztatja a vércukrot, mint a fehér kenyér.
2023. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

3as ezek ilyen hirtelen kitöresek az ilyen valaszoloknal mint nalad?

elegszer lattam hogy megallapitottam leadott jo par kilogrammot es nem burjanzik a boren a gennyes pattanas. puszika

2023. ápr. 27. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!