Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Lehet- úgy élni, hogy naponta...

Lehet- úgy élni, hogy naponta egy protein pudingot eszek?

Figyelt kérdés
Amióta nagyon keveset eszek azóta fogytam kicsit,elgondolkodtam, hogy életben maradnék-e napi egy pudingtol vagy puffasztott rizstol.

2023. ápr. 29. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A kérdés az, hogy meddig. Szerinted mennyi idő után ütne be a tápanyaghiány?
2023. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy csak azt?


Hosszútávon nem. Nem maradnál életben.

2023. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Persze, életed végéig fogyaszthatod.
2023. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem annyira hosszú távon pár hónap vagy hét talán
2023. ápr. 29. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezt anorexiának hívják
2023. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Utána meg vissza is hizod az egészet. Annyira alap már, hogy fogyókúra során nem éheztetjük magunkat.. miert nem lehet becsületes munkával lefogyni?

Olyan tápanyagoktól fosztod meg a tested, hogy utána majd a látásod meg a memóriádat is egy életre tönkre teszed

2023. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem bírnád sokáig, egy ilyen puding/nap az édes kevés. Hidd el, ez nem jó módszer, kivéve ha gyenge akarsz lenni és minden nap szédüléssel, gyomorfájással akarsz tengődni. Egyébként egyáltalán van miből fogynod? Milyen magas vagy, hány kiló?

(Egy 3 éve anorexiával küzdő lány)

2023. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már úgyis mindennap szedulok szóval az nem baj hasfajas kiskorom óta van nem tudjak mitől… van miből 165/85 😫
2023. ápr. 29. 23:16
 9/14 Senior Séf ***** válasza:
66%
Pár hétig minden táplálék nélkül is kibírja az ember. Víz nélkül csak pár napig, levegő nélkül meg pár percig.
2023. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A napi semmitől is egész sokáig életben maradsz (ilyen súllyal akár 3 hónapig is) ha egyébként vized van korlátlan mennyiségben.

Én voltam anorexiás és visszahíztam, sajnos keveset eszek de így is a legtöbb visszajött, nem a legjobb módszer.

Ha mindenképp akarsz fogyni gyorsan, akkor egyél csak 1000-1500 kcal-t és sétálj le napi félmaratont. Pár hét múlva felállsz a mérlegre és csodákat fogsz látni. De fokozatosan szoktasd magad vissza a normál étkezéshez utána, hanem visszajön az összes.

2023. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!