Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A diéta miat lehet hasmenésem?

A diéta miat lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el a diétát,1800 napi kalória a célom és 180gram szénhidrált.

Most úgy érzem lágyabb a széklet és napi szinten van. (eddig nem volt)

Kenyér helyet is néztem olyan ételeket amivel tudnám pótolni a szeretet fehér kenyeret.

Valami olyan edzést nézek amit szeretek és be tudom iktatni a miden napokban.


2023. máj. 31. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most hasmenésed van vagy csak lágyabb a székleted?

Mit eszel kenyér helyett? A pékárukban van elég sok rost is, ha nem rostossal pótolod, az is okozhat változást.

Zsírral hogy állsz? Ha nem tudja rendesen lebontani az epe a teljes mennyiséget, akkor sokkal lágyabb, olajosabb jellegű lesz a széklet. Tapasztalatból beszélek, nekem is e miatt kellett csökkentenem a zsírbevitelemet.

2023. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Összezabáltat a média az emberekkel mindenfajta mérget, hasztalan szart, amiről állandóan azt skandálják, hogy egészséges. Ha van egy csöpp eszed, eszed azt, amit eddig. Normális ételeket, nem méreggel átitatott salátát, gyümölcsöt meg ilyen humuszt, magvakat, meg a jó ég tudja, miféle baromságokat találnak ki a sok birkának.
2023. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Napi egy széklet nem sok, inkább eddig volt ritka.

Kenyérből válassz magvas, illetve teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret és fogyassz hozzá fehérjét zsiradék helyett.

2023. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem azért nem eszek kenyeret mert a média azt mondja magas az inzulinom és azt tanácsolták hogy 180 gr szénhidrátot egyek de mivel nem engedi a pénztárcám azokat az ételeket amiket ennem kéne magamnak próbálom kialakítani hogy mit egyek.

Magvas kenyeret eszek, de azt is módjával.

Inkább kenyér helyet eszek puffasztott rizst, és párolt zöldséget alkalmanként korpás kiflit. Nem szeretném hirtelen le csökkenteni az adagot de nem fogom éheztetni magam. Szeretném hogy sikerüljön szeretnék gyermeket szülni és egészségesebb lenni és szeretnék Persze jobban is kinézni.

2023. máj. 31. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok zöldséget eszel a korábbiakhoz képest, az simán okozhat ilyet.

Allergiád nincs? Keresztallergia miatt elég jól lehet puffadni, vagy hasmenéssel küzdeni.

2023. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla Hogy lenne allergiám.
2023. máj. 31. 19:40
 7/7 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!