Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 170cm magas,80kg-os srác...

Hero2 kérdése:

170cm magas,80kg-os srác vagyok. Fogyokúrázok, szedem az adiponix kapszulát, melette sujzozom! Mennyi az szénhidrát bevitel amitöl fogyok és nem esek össze edzéskor?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sujzozás helyett kezdj el súlyzózni. :)

Kezdd 3 gr/ttkg-mal, vagyis 240 grammal, mérd magad hetente és annak megfelelően igazítsd az adagolást.

Heti fél-1 kg a megfelelő mértékű fogyás.

2012. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az adiponixet felejtsd el! én soha nem osztottam be a szénhidrátot magamnak,kevesebb tésztát,kenyeret és cukrot ettem/eszek.

még 3 dolog:

1,a súlyzózást így kell írni

2,maga a súlyemelgetés nem fog lefogyasztani,ahhoz futni kell,úszni,focizni,táncolni stb..a súlyemelgetéstől nem leszel vékony soha!a hasad sem attól lesz kockás,hogy heti 46.000 felülést meg hasprést csinálsz!attól megerősödik és megadod az alapformát,a folyamatos zsírégető edzéstől fognak a kockáid előbújni a vackukból.

3,sokszor egyél keveset és ne éheztesd magad,mert annak értelme nincs!heti egyszer egyél meg valami sütit,csokit,tortát,pizzát amiben van sok kalória és szénhidrát.ennek semmi köze a fogyáshoz,egyszerűen feldobja az egész szénhidrát szegény étrended és heti egy ilyenből rendes mozgás mellett az ég világon semmi gond nem lesz!

ne add fel,küzdj az izmos kockás hasért,tartsd be az étrended és súlyemelés mellett csinálj valami intenzív zsírégető sportot!17 kilót fogytam,szóval tapasztalatból írom!

2012. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!