Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek 15hét alatt le...

Szerintetek 15hét alatt le lehet fogyni 18kg-t?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ELVILEG igen, a "normális" fogyás heti 1 kg, de az elsö hetekben általában ennél több is lemegy.


Viszont arra azért gondolj, hogy ha ilyen rövid idö alatt akarsz ilyen sokat fogyni, azt a böröd nem fogja tudni követni és lógni fög rajtad - és EZT késöbb nem lehet rendbehozni, nagyon ronda lesz.

2013. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hardcore fogyás :D

Egyébként nyilván nem mindegy mennyiből szeretnéd leadni ezt a 15 kilót. Egy 200 kilós ember 2 hét alatt leadja, egy 60 kilósnak akár egy évbe is telhet.

2013. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehet,de elég randán fogsz kinézni a végén és az egészségednek is ártani fog.
2013. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

So hardcore!:D

Egyébként nem tudom..majd meglátjuk,hogy megy majd le:))

2013. ápr. 20. 23:01
 6/10 Mr.Z85 válasza:
Én 4hónap alatt(kb 16hét)alatt fogytam 17kilót a mai napig pedig összesen 31kilónál tartok
2013. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aki utolsónak írt!

Letudnád írni,hogy hogyan csináltad? :)

Megköszönném.

2013. ápr. 22. 13:39
 8/10 anonim válasza:

Ez függ a kordtól,az egészségügyi,állapotodtól,a testzsír arányodtól.

Igen lehetséges,megfelelő mennyiségű mozgás,étkezési szokások pl,a bevitt ételek mennyisége minősége és az étkezése időpontjának helyes kialakításán múlik a dolog,és persze abban hogy te mit hiszel.ha el határozod hogy meg tudod csinálni így is lesz.

Viszont ez ön magában nem elég,alaposan kutatnod kell utána olyan kövyvekben mint például a paleloid táplálkozás című könyv (a neten meg találod egyébként).

És fontos hogy a rendszeres mozgás,hatékony és egyéni mozgás gyakorlatsort kell kialakítanod ami kifejezetten neked használ.

Szóval le lehet fogyni 18 kg 15hét alatt.

2013. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

75-76 kg vagyok és 58-ra kg-ra szeretnél lefogyni.

Értem,köszi!:)

2013. ápr. 22. 17:45
 10/10 Hargitai János válasza:
Én egy szakítás után 2 hét alatt 10 kilót fogytam... Nem volt kedvem enni se. Nem láttam semmi kárát a gyors súly vesztésnek, gyengeséget nem tapasztaltam a koplalás ellenére, és jó sokáig tudtam utána tartani a formám. Teszem hozzá volt miből leadni.
2013. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!